قهرمانان تاریخ ورزش قم تجلیل شدند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری برنا از قم، در این آیین که با اجرای برنامه‌های شاد و متنوعی همراه بود، بهرام سرمست استاندار قم و احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی حضور داشتند. مدیرکل ورزش و جوانان قم با ارائه گزارشی از عملکرد ورزش این استان […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری برنا از قم، در این آیین که با اجرای برنامه‌های شاد و متنوعی همراه بود، بهرام سرمست استاندار قم و احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی حضور داشتند.

مدیرکل ورزش و جوانان قم با ارائه گزارشی از عملکرد ورزش این استان درسال‌جاری اظهار داشت: با کوشش و تلاش‌های دست اندرکاران و حامیان ورزش استان و حمایت همه جانبه استاندار و نمایندگان مجلس تاکنون سال پربار و پربرکتی را پشت سرگذاشتیم.

رسول منعم با اشاره به کسب موفقیت در ۹۵۰ عنوان انفرادی، ۶۷ عنوان تیمی کشوری، ۹۰ عنوان فراملی، جهانی و آسیایی از ابتدای سال تا پایان مهرماه بیان داشت: میزبانی ۴۰ رویداد کشوری و هفت اردوی تیم ملی و حضور ۶۷ تیم درلیگ‌های معتبر کشوری نشان از ظرفیت های بالای مدیریتی فنی قم دارد.

وی گفت: پس از گذشت ۳۱ سال از حضور مهدی مرادی گنجه ورزشکار قمی در رقابت‌های المپیک ۱۹۸۸ سئول کره جنوبی، علیرضا نجاتی ورزشکار دیگری از قم به المپیک راه پیدا کرده‌است‌.

مدیرکل ورزش قم خاطرنشان کرد: درادامه مسیر ارزشمند نجاتی قهرمان پرآوازه استان، ۱۴ تن دیگر از ورزشکاران رشته‌های کشتی، کاراته، دو ومیدانی، بسکتبال با ویلچر و والیبال نشسته در تلاش هستند تا سهمیه‌های دیگری درآوردگاه‌های جهانی رقم بخورد.

همچنین تجلیل از خانواده شهید مدافع حرم محمود هاشمی از جلوه‌های ویژه این آیین بود.

بیشتر بخوانید: