اجرای ۱۱ پروژه عمرانی کلان در شهر قم توسط سازمان توسعه و عمران
اجرای ۱۱ پروژه عمرانی کلان در شهر قم توسط سازمان توسعه و عمران

عباس حلوائی‌زاده در گفت وگو با خبرنگار فارس در قم، با اشاره به جایگاه سازمان توسعه و عمران در مجموعه شهرداری قم، اظهار کرد: اساسنامه سازمان سال ۶۸ تصویب و سال ۷۸ بازنگری شد با این هدف که اجرای پروژه‌های شهری در زمینه‌های مختلف را تسریع ببخشد. مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم با […]

عباس حلوائی‌زاده در گفت وگو با خبرنگار فارس در قم، با اشاره به جایگاه سازمان توسعه و عمران در مجموعه شهرداری قم، اظهار کرد: اساسنامه سازمان سال ۶۸ تصویب و سال ۷۸ بازنگری شد با این هدف که اجرای پروژه‌های شهری در زمینه‌های مختلف را تسریع ببخشد.

مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم با تأکید بر اینکه سازمان توسعه و عمران بازوی اجرایی شهرداری قم است، تصریح کرد: در سال‌های اخیر این وظیفه اخیر سازمان پررنگ‌تر شد و اجرای پروژه های کلانِ شهری به این سازمان واگذار شده است.

حلوائی زاده با بیان اینکه در حال حاضر ۱۱ پروژه در دستور کار سازمان است، افزود: از پروژه‌های سه میلیارد تومانی گرفته تا بالای ۷۰ میلیارد تومانی در برنامه اجرایی سازمان قرار دارد که در نقاط مختلف شهر اجرایی می‌شود.

وی با اشاره به عناوین این پروژه‌ها بیان کرد: تقاطع غیرهمسطح میدان ولیعصر(عج)، تقاطع جعفریه و بلوار حضرت معصومه(س)، تقاطع غیرهمسطح کارگر، بلوار جمهوری و ادامه تونل جمهوری، احداث محوطه شهربازی بوستان غدیر، تولید و نصب نیوجرسی‌های کمربندی امام علی(ع)، احداث رمپ D پل ۹ دی و احداث ایستگاه A3 مترو از جمله این پروژه‌ها است.