١۴ورزشکار قمی در تلاش برای کسب سهمیه المپیک٢٠٢٠توکیو

عصر امروز آیین تجلیل از افتخار آفرینی علیرضا نجاتی و کسب سهمیه المپیک ٢٠٢٠توکیو با حضور رسول منعم مدیر کل ورزش و جوانان استان، بهرام سرمست استاندار قم و احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از ایسنا رسول منعم در این […]

عصر امروز آیین تجلیل از افتخار آفرینی علیرضا نجاتی و کسب سهمیه المپیک ٢٠٢٠توکیو با حضور رسول منعم مدیر کل ورزش و جوانان استان، بهرام سرمست استاندار قم و احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از ایسنا رسول منعم در این مراسم اظهار کرد: علیرضا نجاتی با کسب مدال برنز مسابقات جهانی کشتی فرنگی بعد از ٣١ سال موفق به کسب سهمیه المپیک در کشتی فرنگی برای استان شد.

وی افزود: در ادامه مسیر ارزشمند علیرضا نجاتی ١۴ نفر دیگر از ورزشکاران استان در پنج رشته ورزشی کشتی، کاراته، بوکس، بسکتبال با ویلچر و دو میدانی در تلاش هستند تا سهمیه‌های دیگری را نیز کسب کنند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان قم با اشاره به موفقیت‌های گوناگون ورزشی در ٧ماهه گذشته عنوان کرد: به لطف و تلاش حامیان ورزش استان و مسئولان استانی و کشوری سال پر بار و پر برکات را در ورزش استان قم پشت سر گذاشتیم به طوریکه در ٧ ماهه نخست سال جاری ٩۵٠ عنوان انفرادی، ۶٧ عنوان تیمی کشوری و٩٠ عنوان بین‌المللی رهاورد حضور ورزشکاران استان در آوردگاه‌های ورزشی بود.

وی ادامه داد: میزبانی ۴٠ رویداد ورزشی، ٧ اردوی تیم ملی و حضور ۶٧ تیم در لیگ‌های معتبر ورزشی کشور نشان از ظرفیت بالای مدیریتی و فنی ورزش دوستان در استان قم است.

انتهای پیام