پیش بینی بارش باران و برف در قم

محمدرضا قاضی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف، در برخی ساعات افزایش ابر موقت و گاهی وزش باد است. وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم منفی یک درجه […]

محمدرضا قاضی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف، در برخی ساعات افزایش ابر موقت و گاهی وزش باد است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم منفی یک درجه و ۲۱ درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شمال غربی و با حداکثر سرعت ۳۵ کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شمال غربی و با حداکثر سرعت ۵۵ کیلومتر بر ساعت خواهد بود، حداقل و حداکثر دما در قم منفی یک درجه و ۱۹ درجه است، فردا آب و هوای استان صاف از بعد از ظهر افزایش سرعت وزش باد است.

قاضی با بیان اینکه در روز شنبه هفته آینده آسمان استان قم نیمه ابری تا ابری است، گفت: در این روز در برخی ساعات شاهد بارش باران وبرف در ارتفاعات بارش برف و وزش باد در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز شنبه هفته آینده جهت وزش باد در استان قم شمال شرقی و با حداکثر ۴۵ کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان ۱ درجه و ۱۰ درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در ۲۴ ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب منفی یک درجه و ۲۳ درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت ۱۴ کیلومتر بر ساعت با جهت غربی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقطه استان قم به ترتیب شهر قم با منفی یک درجه و مرکز تحقیقات هواشناسی با ۲۳ درجه بود.