تنویر افکار عمومی در رابطه با خودسوزی‌های اخیر در دستور کار بنیاد شهید قم باشد

مدیر کل بنیادشهید و امورایثارگران استان قم با حضور در محل استانداری، گزارش تفصیلی از ماجرای خودسوزی اخیر یک جانباز را به استاندار و مشاور امور ایثارگران استاندار قم ارائه کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از روابط عمومی استانداری قم، معاون استاندار و مشاور امور ایثارگران استانداری قم در این […]

مدیر کل بنیادشهید و امورایثارگران استان قم با حضور در محل استانداری، گزارش تفصیلی از ماجرای خودسوزی اخیر یک جانباز را به استاندار و مشاور امور ایثارگران استاندار قم ارائه کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از روابط عمومی استانداری قم، معاون استاندار و مشاور امور ایثارگران استانداری قم در این نشست کاهش آسیب‌های اجتماعی را دستور کار مسئولان استان دانست و گفت: استاندار قم ضمن تذکر به مسئولان بر لزوم رسیدگی امور خاص ایثارگران تاکید کرددند.

وی با بیان اینکه خودسوزی‌های سال جاری دلایل مختلفی داشته است، گفت: بایستی این دلایل به صورت موردی عارضه یابی شوند تا از وقوع مجدد آنها خودداری شود.

گروسی بیان کرد: انتظار این است که بنیاد شهید و امور ایثارگران در مورد افرادی که دچار مشکلات حاد هستند خدمات ویژه ارائه دهد تا از رخ دادن مجدد چنین اتفاقاتی جلوگیری شود.

مشاور امور ایثارگران استاندار قم همچنین با بیان اینکه برخی بهره‌برداری‌های رسانه‌ای دشمن شادکن هستند، گفت: اصحاب انقلاب و نظام از چنین اتفاقاتی خوشحال نمی‌شوند و آن را دستاویز تسویه حساب‌های سیاسی قرار نمی‌دهند.

گروسی تصریح کرد: اگر استاندار قم به این نتیجه برسد که تعلل و کوتاهی از سوی هر یک از مسئولان ادارات خصوصا در رابطه با خانواده معظم شهدا صورت گرفته باشد نسبت به برخورد قاطع و قانونی با فرد خاطی درنگ نخواهد کرد.

وی در پایان با بیان تاکیدات استاندار قم‌ بر ارتباط شایسته با رسانه‌های دلسوز و متعهد به انقلاب و نظام بر تنویر افکار عمومی در رابطه با خودسوزی‌های اخیر، اطلاع رسانی در این زمینه باید با جدیت پیگیری شود .

انتهای پیام