وضعیت زرد کرونایی در قم شکننده است/ افزایش واکسیناسیون عمومی حجم شکنندگی وضعیت کرونایی را کاهش می‌دهد

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از  قم ، بهرام سرمست ظهر امروز  در جلسه ستاد بحران استان که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار داشت: وضعیت زرد کرونایی در قم شکننده است، باید با همکاری ناظران اصناف و دستگاه‌ها این وضعیت را به سمت […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از  قم ، بهرام سرمست ظهر امروز  در جلسه ستاد بحران استان که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار داشت: وضعیت زرد کرونایی در قم شکننده است، باید با همکاری ناظران اصناف و دستگاه‌ها این وضعیت را به سمت آبی شدن برد.

وی بابیان اینکه خیز موج جدید کرونا در جنوب کشور نمایان است، افزود: درصورتی‌که تدابیر لازم اندیشیده نشود احتمال ورود به شرایط دشوارتر جدی است.

استاندار قم بیان کرد: باوجود محدودیت‌های کرونایی انتخابات ۲۸ خردادماه با پیش‌بینی‌های دانشگاه علوم پزشکی، اصول و اساس موازین بهداشتی در آن رعایت شد.

سالمندان خراسان شمالی منتظر دوز دوم واکسن کرونا / علت تأخیرها چیست؟ + فیلمجدیدترین اخبار کرونا در ایران| تب ویروس منحوس بازهم بالا رفت/ مشکلات ادامه‌دار واکسیناسیون / آماده باش مراکز درمانی استان فارس + نقشه و نمودارزخم کاری کرونا بر پیکره گردشگری مشهد مقدس/تعطیلی واحدهای اقامتی نگران کننده است

سرمست بابیان اینکه قم یکی از چهار مرکز استان در سطح کشور است که وضعیت کرونایی در آن زرد و شرایط کلی کرونا در این استان مطلوب است، ادامه داد: درصورتی‌که مردم و مسئولان بخواهند در مسیر ساده‌انگاری وضعیت کرونایی حرکت کنند بار دیگر ممکن است این استان با امواج جدید بیماری روبه‌رو شود.

وی تصریح کرد: با افزایش واکسیناسیون عمومی در استان  قم حجم شکنندگی وضعیت کرونایی کاهش‌یافته و شاهد استمرار بیشتر شرایط کم‌خطر خواهیم بود.

استاندار قم بهینه‌سازی و اصلاح مصرف انرژی را موردتوجه قرارداد و خاطرنشان کرد: فرهنگ‌سازی و ترویج و اشاعه الگوی صحیح مصرف منابع انرژی به‌ویژه در حوزه آب و برق از سوی رسانه‌ها به‌ویژه صداوسیما ضروری است.