اجرای طرح‌های فرهنگی هنری در مقابر گنبد سبز قم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، این تفاهم نامه مشترک سه ساله به امضای ارجمندی مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری و مقیمی مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم رسید. ابوالقاسم مقیمی مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری قم در جلسه امضای این تفاهم نامه […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، این تفاهم نامه مشترک سه ساله به امضای ارجمندی مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری و مقیمی مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم رسید.

ابوالقاسم مقیمی مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری قم در جلسه امضای این تفاهم نامه با اشاره به اینکه بهره برداری از ظرفیت‌های فرهنگی و اماکن تاریخی جهت معرفی به شهروندان و گردشگران در دستور کار شهرداری قرار دارد افزود: شهرداری قم قصد دارد با انجام اقدامات اصلاحی در فضای سبز و نور پردازی‌ها و نیز برگزاری جشنواره‌های و فعالیت‌های متنوع فرهنگی و هنری این اماکن را دسترس مناسب عموم قرار دهد.

علیرضا ارجمندی مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان نیز در این خصوص گفت: براساس این تفاهم نامه  مقابر گنبد سبز که به لحاظ تاریخی و معماری منحصر به فرد هستند برای فعالیت های فرهنگی و هنری و جشنواره های متنوع برای استفاده گردشگران در اختیار شهرداری قرار می گیرد.