برگزاری مسابقه انتخابی تیم گلف قم جهت حضور در لیگ یک کشور
برگزاری مسابقه انتخابی تیم گلف قم جهت حضور در لیگ یک کشور

رضا دلاوری در گفت‌وگو با ایسنا عنوان کرد: مسابقات انتخابی تیم گلف استان قم برای حضور در مسابقات لیگ دسته یک کشور روز سه شنبه در زمین گلف جمهوری برگزار شد. وی افزود: ۸ نفر در مسابقات انتخابی با یک دیگر به رقابت پرداختند که از بین آن ها آقایان مجید کربلایی، علی ملک‌لی، منصور […]

رضا دلاوری در گفت‌وگو با ایسنا عنوان کرد: مسابقات انتخابی تیم گلف استان قم برای حضور در مسابقات لیگ دسته یک کشور روز سه شنبه در زمین گلف جمهوری برگزار شد.

وی افزود: ۸ نفر در مسابقات انتخابی با یک دیگر به رقابت پرداختند که از بین آن ها آقایان مجید کربلایی، علی ملک‌لی، منصور منصوری و ناصر لسانی که سابقه حضور و کسب مقام در مسابقات کشوری را در کارنامه خود دارند برای حضور در مسابقات لیگ یک انتخاب شدند.

رییس هیات گلف استان قم ادامه داد: مسابقات لیگ دسته اول گلف کشور از تاریخ ۲۴ آبان در استان اصفهان آغاز و تا روز ۲۹ آّبان ادامه خواهد داشت و در پایان سه تیم برتر به مسابقات سوپرلیگ گلف کشور راه خواهند یافت.

وی افزود: تیم گلف استان قم سال گذشته موفق به حضور در سوپر لیگ شد اما به دلیل کمبود امکانات موفق به حفظ امتیاز سوپر لیگ نشد و به دسته یک سقوط کرد.

انتهای پیام