برگزاری مسابقه انتخابی تیم گلف قم جهت حضور در لیگ یک کشور

رضا دلاوری در گفت‌وگو با ایسنا عنوان کرد: مسابقات انتخابی تیم گلف استان قم برای حضور در مسابقات لیگ دسته یک کشور روز سه شنبه در زمین گلف جمهوری برگزار شد. وی افزود: ۸ نفر در مسابقات انتخابی با یک دیگر به رقابت پرداختند که از بین آن ها آقایان مجید کربلایی، علی ملک‌لی، منصور […]

رضا دلاوری در گفت‌وگو با ایسنا عنوان کرد: مسابقات انتخابی تیم گلف استان قم برای حضور در مسابقات لیگ دسته یک کشور روز سه شنبه در زمین گلف جمهوری برگزار شد.

وی افزود: ۸ نفر در مسابقات انتخابی با یک دیگر به رقابت پرداختند که از بین آن ها آقایان مجید کربلایی، علی ملک‌لی، منصور منصوری و ناصر لسانی که سابقه حضور و کسب مقام در مسابقات کشوری را در کارنامه خود دارند برای حضور در مسابقات لیگ یک انتخاب شدند.

رییس هیات گلف استان قم ادامه داد: مسابقات لیگ دسته اول گلف کشور از تاریخ ۲۴ آبان در استان اصفهان آغاز و تا روز ۲۹ آّبان ادامه خواهد داشت و در پایان سه تیم برتر به مسابقات سوپرلیگ گلف کشور راه خواهند یافت.

وی افزود: تیم گلف استان قم سال گذشته موفق به حضور در سوپر لیگ شد اما به دلیل کمبود امکانات موفق به حفظ امتیاز سوپر لیگ نشد و به دسته یک سقوط کرد.

انتهای پیام