به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، بیژن سلیمان پور جمعه شب در ستاد انتخابات قم با اشاره به اینکه بر اساس اعلام ستاد انتخابات طبق اعلام وزارت کشور تا ۲ بامداد تمدید شده است، تصریح کرد: کار شمارش آرا بلافاصله پس از پایان مهلت انتخابات آغاز خواهد […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، بیژن سلیمان پور جمعه شب در ستاد انتخابات قم با اشاره به اینکه بر اساس اعلام ستاد انتخابات طبق اعلام وزارت کشور تا ۲ بامداد تمدید شده است، تصریح کرد: کار شمارش آرا بلافاصله پس از پایان مهلت انتخابات آغاز خواهد شد.

وی با بیان اینکه زمان انتخابات در شعبه‌های اخذ رای روستایی از طرف وزیر کشور به ‌استانداران تفویض شده است، اظهار کرد: بر اساس بررسی و همچنین با هماهنگی هیات نظارت شورای نگهبان و مجلس شورای اسلامی پایان انتخابات در شُعب روستایی توسط استاندار اعلام شده و بلافاصله شمارش آرا در این شُعب نیز آغاز می شود.

سلیمان پور بیان کرد: پس از آغاز شمارش آرا و تجمیع آرا و نهایی شدن موضوع به‌نظر می رسد تا ظهر فردا نتیجه انتخابات در قم به‌اطلاع عموم برسد.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با ششمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و دومین میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری در ۷۷۲ شعبه اخذ رای در قم در حال برگزاری است.

انتهای پیام/۲۲۵۸