خوشه کسب و کار پوشاک قم رسما آغاز به کار کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، اسرافیل شعاعی در نشست مشترک رئیس اتحادیه، عامل توسعه خوشه  و اعضاء شورای راهبردی خوشه پوشاک اظهار کرد: صنعت پوشاک در استان قم و بخصوص مناطق روستایی استان از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. وی با بیان اینکه این توانمندی باید با […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، اسرافیل شعاعی در نشست مشترک رئیس اتحادیه، عامل توسعه خوشه  و اعضاء شورای راهبردی خوشه پوشاک اظهار کرد: صنعت پوشاک در استان قم و بخصوص مناطق روستایی استان از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

وی با بیان اینکه این توانمندی باید با همدلی و با برنامه ریزی و حمایت راهبردی به برندسازی، رونق تولید، توسعه واحدهای تولید از مشاغل خانگی به صنعتی و حضور در بازارهای خارجی برسد گفت: شرکت شهرک‌های صنعتی قم نیز با استفاده از تمام ظرفیت قانونی خود پشتیبان و حامی فعالان خوشه پوشاک استان است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قم با اشاره به وجود خوشه‌های کسب و کار متعدد در حوزه صنایع کوچک قم افزود: عامل توسعه خوشه و مشاوران آن در کنار مسؤولان اتحادیه و شورای راهبردی تجربیات موفق و شناسایی نقاط ضعف خوشه‌های قبلی را در دست دارد بنابر این انتظار است با قدرت و قوت بیشتری برای جهش موفقیت در این صنعت استان برنامه‌ریزی کرده و گام بردارند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود وجود زائران میلیونی از داخل و خارج ایران در قم را فرصتی مغتنم برای فعالان اقتصادی برشمرد و خاطرنشان کرد: یکی از محصولات مهم در سبد سوغات زائران پوشاک است و این فرصت در اختیار تولیدکنندگان قمی است تا برای برند سازی و حضور پررنگتر در سبد سوغات استان و حضور در بازارهای خارجی تلاش کنند.

در ادامه این نشست اعضاء شورای راهبردی خوشه کسب وکار پوشاک استان و عامل توسعه خوشه احکام خود را از مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قم دریافت کردند.

انتهای پیام/۲۲۵۸