نیروی انتظامی دوشادوش دستگاه قضائی در مسیر احقاق حق مظلومان

سردار عبدالرضا آقاخانی در جلسه تعاملی با دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قم اظهار کرد: نیروی انتظامی علی رغم خواست دشمنان و کسانی که نمی‌خواهند این تعامل را ببینند، همواره در کنار دستگاه مقتدر قضائی خواهد بود. فرمانده انتظامی استان قم گفت: حیات و پویایی نظام و ملت به دستگاه قضائی است، این اعتقاد […]

سردار عبدالرضا آقاخانی در جلسه تعاملی با دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قم اظهار کرد: نیروی انتظامی علی رغم خواست دشمنان و کسانی که نمی‌خواهند این تعامل را ببینند، همواره در کنار دستگاه مقتدر قضائی خواهد بود.

فرمانده انتظامی استان قم گفت: حیات و پویایی نظام و ملت به دستگاه قضائی است، این اعتقاد قلبی مجموعه فرماندهی انتظامی استان است، دستگاه قضائی که در راس آن منتخب مقام معظم رهبری(مدظله العالی) قرارگرفته است، عزیز، بصیر و دقیق است.

وی بیان کرد: نیروی انتظامی به خود می‌بالد که ضابط این دستگاه با عظمت است که در نظام اسلامی افتخارآفرینی می‌کند.

سردار آقاخانی تصریح کرد: مجموعه دستگاه قضا با اقدامات اخیر خود نهال امیدواری به نظام را در دل همه مردم و مظلومان کاشته است و امروز حرکتی دقیق و مقتدرانه را از دستگاه قضائی شاهد هستیم.

وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر اینکه به آینده امیدوار باشید، افزود: مجموعه نیروی انتظامی دوشادوش دستگاه قضائی، پرشتاب‌تر از گذشته برای مبارزه با ناهنجاری‌ها و احقاق حق مظلومان تلاش جدی دارد.

فرمانده انتظامی استان قم با بیان اینکه بحمدالله هیچ فاصله‌ای بین ناجا و دستگاه قضائی وجود ندارد و هماهنگی کامل دارند، تصریح کرد: رئیس دستگاه قضا از محبوبیت بسیاری در  بین کارکنان ناجا برخوردار است.

سردار آقاخانی با بیان اینکه مردم اگر امنیت و آرامش داشته باشند دعایش را به نظام می‌کنند، اظهار کرد: مجموعه دستگاه قضائی از صدر تا ذیل الگو و آیینه روشنی برای کارکنان نیروی انتظامی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از مرکز خبر پلیس قم، حجت الاسلام و المسلمین حسن غریب دادستان عمومی و انقلاب استان قم نیز در سخنانی تعامل دستگاه قضائی و نیروی انتظامی را مثال‌زدنی خواند و گفت: مسئولان به تعامل، همدلی و همراهی فی‌مابین این ۲ دستگاه در قم اذعان دارند و این سرمایه‌ای بزرگ بوده و مهم‌تر از آن اعتمادی است که بین طرفین وجود دارد.

وی تاکید کرد: از همه اختیارات قانونی در مقابله با ناهنجاری‌های اجتماعی استفاده کرده و کوتاه نخواهیم آمد.

دادستان عمومی و انقلاب استان قم بیان کرد: نیروی انتظامی بازوی دستگاه قضائی در مقابله با ناهنجاری‌های اجتماعی است.

انتهای پیام