اجرای طرح ویزیت رایگان بیماران دیابتی در قم

دکتر محمود پرهام در این خصوص عنوان کرد: هفته ملی دیابت از ۱۸ آبان ماه آغاز شده و تا ۲۴ آبان ماه نیز ادامه خواهد داشت که طی این هفته طرح ویزیت رایگان بیماران دیابتی انجام خواهد شد. وی تصریح کرد: با توجه به اهمیت پیشگیری و کنترل بیماری‌های غیرواگیر که در دستور وزارت بهداشت […]

دکتر محمود پرهام در این خصوص عنوان کرد: هفته ملی دیابت از ۱۸ آبان ماه آغاز شده و تا ۲۴ آبان ماه نیز ادامه خواهد داشت که طی این هفته طرح ویزیت رایگان بیماران دیابتی انجام خواهد شد.

وی تصریح کرد: با توجه به اهمیت پیشگیری و کنترل بیماری‌های غیرواگیر که در دستور وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی نیز قرار گرفته است، طرح ویزیت رایگان بیماران دیابتی در هفته ملی دیابت در دستور کار قرار گرفت.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: هدف از اجرای این طرح، ترویج و آشنایی عموم جامعه با خدمات ارائه شده سلامت و همچنین پیشگیری، کنترل و درمان دیابت در سطح استان است.

بر اساس گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، پرهام گفت: این طرح در بیمارستان‌های شهدا، کامکار، شهید بهشتی و نکویی-هدایتی-فرقانی قم در حال اجرا است که همشهریان می‌توانند مراجعه کنند و رایگان ویزیت شوند.

انتهای پیام