فرمانده انتظامی استان قم خبر داد:

کشف ۱۷۷ کیلوگرم تریاک در قم

سردار آقاخانی اظهار داشت: پیگیری اطلاعاتی اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم مشخص شد ۲ قاچاقچی قصد دارند مقدار قابل توجهی مواد مخدر را از یکی از استان های مرکزی با عبور از محور مواصلاتی استان قم به تهران منتقل کنند، که این موضوع در دستور کار مأموران پلیس قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، سردار عبدالرضا آقاخانی عنوان کرد: روز گذشته با رصد اطلاعاتی اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم مشخص فردی قصد دارد محموله مواد مخدر را با یک دستگاه خودرو تریلی کشنده از یک استان جنوبی با عبور از محور مواصلاتی استان قم به قزوین منتقل کند، بنابراین موضوع در دستور کار مأموران این پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان قم تصریح کرد: در ادامه ضمن هماهنگی قضائی، مأموران به محور مواصلاتی مورد نظر اعزام و با کنترل تردد خودروهای عبوری خودرو مذکور را شناسایی و متوقف کردند.

آقاخانی اضافه کرد: سپس طی بازرسی از خودرو تریلی ۸۲ کیلو و ۷۵۰ گرم تریاک در قالب ۳۷ بسته مواد مخدر کشف و راننده و سرنشین خودرو دستگیر شدند.

وی ادامه داد: همچنین روز گذشته مأموران پاسگاه سلفچگان یک قاچاقچی مواد مخدر را شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان اضافه کرد: متهم با ورود به قم قصد داشت محموله ۳۷ کیلوگرمی تریاک را به فروش برساند که حین انجام معامله به همراه خریدار مواد افیونی در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شدند.

وی ادامه داد: همچنین در پیگیری اطلاعاتی اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم مشخص شد ۲ قاچاقچی قصد دارند مقدار قابل توجهی مواد مخدر را از یکی از استان های مرکزی با عبور از محور مواصلاتی استان قم به تهران منتقل کنند، که این موضوع در دستور کار مأموران پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: در ادامه ضمن هماهنگی‌های قضایی، مأموران به محل‌های مورد نظر در محورهای مواصلاتی اعزام و با کنترل نامحسوس تردد خودروهای عبوری، سرانجام یک دستگاه پژو پارس و یک دستگاه زانتیا را در این رابطه شناسایی کردند.

آقاخانی خاطرنشان کرد: در ادامه خودروها متوقف و با دستگیری هر ۲ راننده، پژو پارس و زانتیا برای بازرسی به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان منتقل شدند که طی بازرسی صورت گرفته ۵۸ کیلو و ۸۱۰ گرم تریاک در قالب ۶۶ بطری پلاستیکی کشف شد.