اجرای تمامی برنامه های فرهنگی و اجتماعی اداره کل توسط سمن ها

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری برنا از قم، روح الله رمضانی در نهمین جلسه مجمع مشورتی جوانان گفت: استفاده از ظرفیت سمنها و نخبگان در اجرای برنامه‌ها بویژه در حوزه فرهنگی و اجتماعی در دستور کار این معاونت قرار داشته و بیش از ۱۰۰ برنامه فرهنگی حوزه ورزش و […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری برنا از قم، روح الله رمضانی در نهمین جلسه مجمع مشورتی جوانان گفت: استفاده از ظرفیت سمنها و نخبگان در اجرای برنامه‌ها بویژه در حوزه فرهنگی و اجتماعی در دستور کار این معاونت قرار داشته و بیش از ۱۰۰ برنامه فرهنگی حوزه ورزش و جوانان طی ۶ ماهه اول سال ۹۸ توسط سمنها برنامه ریزی و اجرا شده است.

وی در ادامه در مورد لزوم تشکیل کمیسیونهای مجمع مشورتی جوانان و شناسایی نقاط قوت و ضعف و تدوین راهکارهای اجرایی با استفاده از ظرفیت نخبگان و اساتید جوان دانشگاهها و مراکز علمی و فرهنگی استان تاکید کرد.

در ادامه قنبری دبیر مجمع گزارشی از اقدامات صورت گرفته توسط اعضای مجمع طی ۹ جلسه تشکیل شده ارائه کرد و برنامه ریزی جهت برگزاری جلسه کمیسیونهای طی هفته آتی را مهم دانست.

در پایان تمامی حاضرین به ارائه نقطه نظرات خود پرداختند و مقرر در جلسه بعدی در مورد نحوه عضوگیری کمیسیونها بحث و گفتگو شود.

بیشتر بخوانید: