انتصاب مدیر یک سمن قمی به عنوان مسئول پژوهشکده ادبیات تحلیلی-تطبیقی اسراء شعبه استان قم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری برنا از قم، طی حکمی با حضور جمعی از اساتید دانشگاه، پژوهشگران و نویسندگان،  حسین ملکی دبیر سمنِ پرتوِ آرامش زندگی به‌عنوان مسئول پژوهشکده ادبیات تحلیلی-تطبیقی اسراء شعبه استان قم منصوب شد. در راستای اهمیت، ضرورت و توسعه پژوهش  درمیان جوانان، حسین ملکی دبیر […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری برنا از قم، طی حکمی با حضور جمعی از اساتید دانشگاه، پژوهشگران و نویسندگان،  حسین ملکی دبیر سمنِ پرتوِ آرامش زندگی به‌عنوان مسئول پژوهشکده ادبیات تحلیلی-تطبیقی اسراء شعبه استان قم منصوب شد.

در راستای اهمیت، ضرورت و توسعه پژوهش  درمیان جوانان، حسین ملکی دبیر سمنِ پرتو آرامش زندگی شعبه پژوهشکده اسرا را در استان قم راه اندازی نمود.

ملکی اهم اهداف تاسیس پژوهشکده را اجرای خدمات فرهنگی در بین سازمان‌های مردم نهاد، همکاری در برگزاری همایش‌ها و جشنواره‌های علمی و ادبی، حمایت در تدوین کتب علمی- پژوهشی، ادبی و هنری مطرح نمود.

متن حکم به شرح ذیل می‌باشد :

جناب آقای حسین ملکی

دبیر محترم سازمان مردم نهاد پرتوِ آرامش زندگی

در راستای اهمیت و ضرورت پژوهش در میان سازمان‌های مردم نهاد و نظر به تخصص، شایستگی و کارآمدی جنا‌ب‌عالی به عنوان مسئول پژوهشکده اسراء شعبه استان قم منصوب می‌شوید. امید است با تلاش‌های حضرت عالی و حمایت‌های اداره کل ورزش و جوانان استان قم شاهد رشد فعالیت‌های پژوهشی در میان سازمان‌های مردم نهاد و جوانان استان قم باشیم.

با سپاس

دکتر راهب عارفی- رئیس پژوهشکده اسرا

 

بیشتر بخوانید: