تفاهم‌نامه خدمت‌رسانی توسط سپاه پاسداران در قم امضا شد
تفاهم‌نامه خدمت‌رسانی توسط سپاه پاسداران در قم امضا شد

معاون هماهنگ کننده قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران روز دوشنبه در حاشیه امضای این تفاهم نامه در روستای باغ نو دهستان قمرود، گفت: اگرچه ماموریت اصلی و اساسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، حفظ امنیت پایدار در کشور است،ولی  سپاه در کنار این مأموریت اصلی و اساسی بحث محرومیت زدایی و مردم داری را سرلوحه کار […]

معاون هماهنگ کننده قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران روز دوشنبه در حاشیه امضای این تفاهم نامه در روستای باغ نو دهستان قمرود، گفت: اگرچه ماموریت اصلی و اساسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، حفظ امنیت پایدار در کشور است،ولی  سپاه در کنار این مأموریت اصلی و اساسی بحث محرومیت زدایی و مردم داری را سرلوحه کار خویش قرار داده است.

سردار سید ضیاالدین حزنی افزود: در حاشیه شهرهای استان های محروم و در محلات کم برخوردار و نقاط مرزی حساس ؛کارهای خوبی تا به امروز توسط همه رده ها و به ویژه قرارگاه های سپاه، سپاه های استانی و همه سازمان های تحت امر سپاه انجام شده است.

فرمانده سپاه قم نیز در این مراسم، تاکید کرد: به دلیل برخی کوتاهی‌ها از جمله شرایط نامناسب اقتصادی و همچنین شیوع ویروس کرونا زندگی آرام مردم با چالش و دشواری‌های زیادی همراه شده‌است. با توجه به نزدیکی قم با تهران به عنوان پایتخت کشور انتظار می‌رود بخشی از این نیازها پاسخ داده شود تا شان و کرامت مردم این استان حفظ شود.

 سردار سید محمدتقی شاهچراغی با اشاره به تفاهم نامه امضا شده ادامه داد: امیدوارم دست کم در دهستان قمرود به صورت اختصاصی در برنامه سال ۱۴۰۰ جدول مناسبی تنظیم شود تا در بهسازی و بازسازی ساختمان ها در پایان امسال شاهد خروجی مناسبی باشیم.

گفتنی است سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در قالب این تفاهم نامه طرح های عمرانی و فرهنگی در حاشیه شهرهای استان های محروم و در محلات کم برخوردار و نقاط مرزی حساس انجام می دهد.