قمی ها ۵۵۰ میلیون تومان فطریه پرداخت کردند
قمی ها ۵۵۰ میلیون تومان فطریه پرداخت کردند

سید محمدرضا میره ای، معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان قم با بیان اینکه این استان قبل از اعلام رؤیت هلال ماه شوال تمهیدات لازم را برای جمع آوری فطریه و کفارات مردم پیش بینی کرده بود گفت: زکات فطره و کفارات هم استانی های عزیز از همان ساعات ابتدایی اعلام عید سعید فطر […]

سید محمدرضا میره ای، معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان قم با بیان اینکه این استان قبل از اعلام رؤیت هلال ماه شوال تمهیدات لازم را برای جمع آوری فطریه و کفارات مردم پیش بینی کرده بود گفت: زکات فطره و کفارات هم استانی های عزیز از همان ساعات ابتدایی اعلام عید سعید فطر در  پایگاههای ثابت و سیار حرم مطهر، جمکران، مساجد، مراکز نیکوکاری و مصلاهای برگزاری نماز عید، جمع آوری و به پنج درگاه الکترونیک معرفی شده واریز شد.
وی با اشاره به شرایط خاص و اعتقادات مردم این استان در پرداخت زکات فطریه و کفارات گفت: قمی ها در روزهای اول و دوم عید فطر ۵۵۰ میلیون تومان زکات فطره و کفارات به پایگاه های ثابت و سیار و درگاه های الکترونیک کمیته امداد استان پرداخت کردند.
میره ای عنوان کرد: از این میزان بالغ بر ۴۱۷ میلیون تومان زکات فطریه عام و سادات است و مابقی آن کفارات عمد و غیر عمد بوده است.
وی با بیان اینکه همچنان درگاه های الکترونیک این نهاد به منظور دریافت فطریه و کفارات مردم خیر استان قم فعال است، تاکید کرد: شماره گیری کد دستوری #۵۰۲۵٨٨٧٧* با تلفن های همراه از درگاه های الکترونیک جمع آوری فطریه در این استان است.
معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان قم تصریح کرد: مردم همچنین می توانند زکات فطره عام را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۵۹۶۶۸ ،  زکات فطره سادات را به کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۶۷۹۳۵ ،  کفاره غیر عمد را به کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۷۶۲۰۹ و کفارات عمد را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۸۴۴۷۶ واریز کنند.
انتهای پیام