مشکل عرضه بنزین سوپر درقم رفع شد
مشکل عرضه بنزین سوپر درقم رفع شد

محمدحسین گلاب روز دوشنبه در گفت‌وگو با ایرنا، افزود: پس از یک وقفه کوتاه‌مدت در عرصه بنزین سوپر، عرضه این نوع بنزین مجددا از ابتدای اردیبهشت‌ماه جاری صورت گرفت. وی با عذرخواهی از بابت این وقفه کوتاه‌مدت، اضافه کرد: در حال حاضر بنزین سوپر در پنج جایگاه مهرگان واقع در خیابان ۱۵ خرداد، ضابطی واقع […]

محمدحسین گلاب روز دوشنبه در گفت‌وگو با ایرنا، افزود: پس از یک وقفه کوتاه‌مدت در عرصه بنزین سوپر، عرضه این نوع بنزین مجددا از ابتدای اردیبهشت‌ماه جاری صورت گرفت.

وی با عذرخواهی از بابت این وقفه کوتاه‌مدت، اضافه کرد: در حال حاضر بنزین سوپر در پنج جایگاه مهرگان واقع در خیابان ۱۵ خرداد، ضابطی واقع در خیابان آذر، امام واقع در خیابان امام خمینی(ره)، فخاری واقع در محور قدیم کاشان و مهر و ماه واقع در کیلومتر ۶ آزادراه قم- تهران عرضه می‌شود.

وی بیان کرد: میزان بنزین سوپری که در این پنج جایگاه توزیع می‌شود، یک درصد مصرف روزانه بنزین معمولی در استان قم می‌باشد.

به گفته گلاب، بیشترین میزان بنزین سوپر در دهه سوم هر ماه در استان قم مصرف می‌شود.

وی با بیان این‌که عرضه مجدد بنزین سوپر از ابتدای اردیبهشت‌ماه جاری آغاز شده، خاطرنشان کرد: عرضه بنزین سوپر کماکان ادامه دارد و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

۸۱ نقطه عرضه سی ان جی و بنزین در استان قم فعال است که از این تعداد، در ۶۱ جایگاه بنزین و در ۴۱ جایگاه نیز سی ان جی عرضه می‌شود؛ در۲۰ جایگاه صرفا سی ان جی و در ۲۱ جایگاه به‌صورت مشترک بنزین و سی ان جی عرضه می‌شود.