سیر نزولی کرونا در قم / برخی از ترددها و شلوغی‌های سطح شهر نگران‌کننده است

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از  قم، بهرام سرمست در حاشیه جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا در گفت‌وگو با خبرنگاران، با قدردانی از همراهی شهروندان در اجرای مصوبات ستاد اظهار داشت: مردم متدین استان قم در مناسبت‌های مختلف ماه مبارک رمضان و نماز […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از  قم، بهرام سرمست در حاشیه جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا در گفت‌وگو با خبرنگاران، با قدردانی از همراهی شهروندان در اجرای مصوبات ستاد اظهار داشت: مردم متدین استان قم در مناسبت‌های مختلف ماه مبارک رمضان و نماز عید فطر، تمامی پروتکل‌های بهداشتی را به‌خوبی رعایت کردند.

استاندار قم افزود: امروز در جلسه ستاد ملی براساس گزارش‌ها در سراسر کشور اعلام شد که کرونا روند نزولی به خود گرفته است که براساس گزارشات، محدودیت‌های سفر نقش مهمی در سیر نزولی کرونا دارد.

وی با تأکید بر اهمیت توجه بیشتر به محدودیت‌ها ابراز کرد: بسیاری از شهروندان در این مدت مسائل بهداشتی را رعایت کردند و در تعطیلات عید سعید فطر در شهر خودشان اقامت داشتند.

سرمست در مورد واکسیناسیون نیز عنوان کرد: در جلسه امروز، از روند واکسیناسیون نیز گزارش‌هایی ارائه شد که نشان می‌دهد فرآیند تهیه واکسن و انجام واکسیناسیون بسیار مطلوب است.

وی خاطرنشان کرد: از امروز در استان قم، واکسن افراد بالای ۷۰ سال شروع‌شده و تأکید داریم فضای واکسیناسیون از نظر رعایت پروتکل‌ها و عدم تجمعات کنترل شود و شهروندان نیز طبق اولویت مراجعه واکسن را دریافت کنند.

رهگیری ۶۹ هزار نفر در طرح شهید سلیمانی/ دو منطقه قم همچنان قرمز استروند نزولی بستری‌ها و افزایش فوتی‌ها در قم/تزریق ۲۴ دوز واکسن کرونا به گروه‌های هدفارائه فعالیت‌های قرآنی دانش‌آموزان، در قابی متفاوت/مشارکت ۲۰۰ هزار دانش‌آموز قمی در مسابقات قرآنی

استاندار قم تصریح کرد: امید است با واکسیناسیون جمعی شاهد فروکش کردن بیماری باشیم، هرچند همه باید در جهت کاهش بیماری به رعایت پروتکل‌های بهداشتی همچنان پایبند باشند.

وی یادآور شد: منع تردد خودروها در ساعت ده شب تا سه صبح همچنان به قوت خود باقی است و درخواست داریم شهروندان به آن توجه داشته باشند، به‌ویژه اینکه برخی از ترددها و شلوغی‌های در سطح شهر قم، نگران‌کننده است.