بررسی سیاست‌های خسارت‌بار اقتصادی دولت در کاروان روایت «این هشت سال»
بررسی سیاست‌های خسارت‌بار اقتصادی دولت در کاروان روایت «این هشت سال»
مسؤول ستاد گفتمانی دولت جوان انقلابی بسیج مدرسه علمیه معصومیه از برگزاری کاروان بازدید فعالان فرهنگی و اجتماعی طلاب از سرمایه‌های نابود شده و خسارت‌های اقتصادی در حوزه صنعت، کشاورزی و سرمایه گزاری و بورس در طول 8 سال گذشته خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، امید رضا صفایی پیش از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: متاسفانه در ادوار اخیر انتخابات ریاست جمهوری، شاهد ارائه آدرس غلط برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم بوده‌ایم. در چنین شرایطی، دلسوزان و فعالان فرهنگی و اجتماعی وظیفه دارند تا به مانع زدایی از مشکلات حوزه اقتصاد و دیده شدن مسائل اصلی مردم کمک کنند.

مسؤول ستاد گفتمانی دولت جوان انقلابی بسیج مدرسه علمیه معصومیه افزود: در این راستا در نظر داریم تا پای حرف دل خود مردم و تولیدکنندگان بنشینیم و ببینیم مشکلات شان چیست؟ چقدر از مشکلات شان ریشه در داخل دارد و چقدر ریشه در خارج دارد؟ نگاه غربگرا در حوزه اقتصاد چه آسیب‌هایی ایجاد کرده و چه انتظاراتی نسبت به دولت آینده وجود دارد؟

عضو بسیج مدرسه معصومیه قم گفت: می‌خواهیم به اندازه وسع خودمان و در آستانه شروع ثبت نام نامزدها، به دیده شدن مسئله تولید و‌ لزوم پشتیبانی از آن و مانع زدایی در این مسیر کمک کنیم.

وی اضافه کرد: در نقاطی که برای بازدید این کاروان هماهنگ شده همچون کارخانه‌های تعطیل شده در طول سال های گذشته، علاوه بر صحبت‌های فعلان مردمی آن حوزه، کارشناس مربوطه هم به روایت دقیق ماجرا کمک‌ خواهد کرد.

صفایی بیان کرد: اگرچه این برنامه با استقبال خوب طلاب و فعالان فرهنگی و اجتماعی روبرو شده اما به دلیل شرایط کرونایی، به صورت محدود و با رعایت آیین نامه‌های بهداشتی برگزار می شود.

وی یادآور شد: از عموم فعالان فرهنگی و اجتماعی و تشکل‌های انقلابی دعوت می‌کنیم تا پای حرف دل مردم و تولیدکنندگان مناطق خود بنشینند و به روایت مسائل اصلی مردم کمک کنند. ستاد گفتمانی دولت جوان انقلابی، مشتاق است تا تجارب خود در این زمینه را در اختیارشان قرار دهد.