آیت‌الله سعیدی: توبه واقعی سبب رسیدن انسان به حسنات و ایمان است
آیت‌الله سعیدی: توبه واقعی سبب رسیدن انسان به حسنات و ایمان است

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از  قم، آیت‌الله سید محمد سعیدی در مراسم احیای شب بیست و یکم ماه رمضان که در حرم حضرت معصومه(س) برگزار شد، اظهار داشت: توبه واقعی بسیار مهم است و خداوند به برکت توبه واقعی و ایمان و عمل […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از  قم، آیت‌الله سید محمد سعیدی در مراسم احیای شب بیست و یکم ماه رمضان که در حرم حضرت معصومه(س) برگزار شد، اظهار داشت: توبه واقعی بسیار مهم است و خداوند به برکت توبه واقعی و ایمان و عمل صالح به انسان حسنات می‌دهد.

وی افزود: به برکت توبه واقعی و به لطف و فضل خداوند پس از توبه انسان گناهکار حسنات برای وی ثبت و آثار سوء برداشته می‌شود و آثار خیر و خوبی جایگزین می‌شود.

تولیت حرم حضرت معصومه(س) بابیان اینکه شب احیا شب آشتی با خداوند است، بیان کرد: خداوند ستارالعیوب است و در دعای کمیل خوانده‌ایم که نه‌تنها خداوند عیب‌های ما را می‌پوشاند بلکه در ماه رمضان خداوند گناهان ما را می‌سوزاند.

آیت الله سعیدی: قیام ۱۹ دی هوّیت مردم ولایتمدار قم استآیت الله سعیدی: کمک به رفع گرفتاری مردم سیره اهل بیت(ع) استآیت الله سعیدی: شرایط امروز جامعه نیازمند مواسات و همدلی است

نماینده ولی‌فقیه در استان قم عنوان کرد: در شب قدر باید با خدا عهد ببندیم که بنده خدا باشیم نه شیطان چون شیطان همواره به دنبال فریب انسان بوده است و در این شب عزیز به خدا بگوییم ما را به درگاهت راه بده و پشیمان هستیم و قول می دهیم خطاها را جبران کرده و توبه کنیم.

امام جمعه قم با اشاربه به آیه ای از سوره فرقان گفت: خداوند شخص توبه کننده را بسیار دوست دارد و هرکسی توبه کند و کار شایسته انجام دهد قطعا خداوند به صورت پسندیده و نیکو آن شخص را متوجه خود می کند و همان گونه که خداوند فرمود بدی های شما را از بین می برد.

استاد حوزه علمیه خاطرنشان کرد: باید به سوی خدا بازگردیم و توبه واقعی داشته باشیم، مراقب باشیم خداوند در این ماه نورانیت به ما داده است و ان شاالله زنده باشیم و ماه رمضان آینده را درک کنیم.