خوابگاه پسران دانشگاه علوم پزشکی قم با ظرفیت اسکان ۴۰۰ دانشجو احداث می‌شود
خوابگاه پسران دانشگاه علوم پزشکی قم با ظرفیت اسکان ۴۰۰ دانشجو احداث می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، عابدین ثقفی‌پور مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم در خصوص آغاز عملیات گودبرداری برای احداث خوابگاه پسران این دانشگاه گفت: جذب اعتبارات مورد نیاز از مجلس شورای اسلامی و دریافت مجوز لازم برای بهره‌مندی از تسهیلات بانک در راستای احداث این […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، عابدین ثقفی‌پور مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم در خصوص آغاز عملیات گودبرداری برای احداث خوابگاه پسران این دانشگاه گفت: جذب اعتبارات مورد نیاز از مجلس شورای اسلامی و دریافت مجوز لازم برای بهره‌مندی از تسهیلات بانک در راستای احداث این خوابگاه انجام شده است.

ثقفی‌پور با بیان اینکه خوابگاه پسران دانشگاه علوم پزشکی قم وضعیت مطلوبی ندارد، عنوان کرد: عملیات عمرانی ساخت خوابگاه پسران در مجتمع پردیس با چهار هزار متر مساحت و ظرفیت اسکان ۴۰۰ دانشجو گودبرداری شده که امیدواریم طی چهار سال آینده این خوابگاه تکمیل شود.

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم خاطرنشان کرد: در شرایط کرونایی که نزدیک به ۳۰۰ دانشجو در خوابگاه‌های پسران و دختران مستقر بودند، فعالیت‌های عمرانی و رفاهی خود را متوقف نکرده و همچنان در حال آماده‌سازی بستر‌های مورد نیاز برای افزایش رفاه دانشجویان هستیم.

وی از انجام پروژه نهال‌کاری در محوطه خوابگاه کوثر و ایجاد سایه‌بان برای پیست دوچرخه‌سواری این خوابگاه یاد کرد و گفت: گلخانه‌ای در خوابگاه کوثر احداث کرده‌ایم تا بتوانیم نیاز گل خوابگاه‌ها را تأمین و باقیمانده تولید گل خود را در اختیار مجتمع پردیس قرار دهیم.

ثقفی‌پور خاطرنشان کرد: همچنین، سالن جلساتی را در خوابگاه کوثر تجهیز کردیم تا بتوانیم بعد از کرونا از این سالن برای جلسات استفاده کنیم و تجهیزات ایمنی در حوزه برق برای این خوابگاه تأمین شده است.

وی از تأمین تجهیزات کامل صنعتی برای آشپزخانه دانشگاه علوم پزشکی قم یاد کرد و گفت: برای غذای دانشجویی خرید میوه را در دستور کار قرار داده‌ایم و امیدواریم بعد از کرونا از نظر حجم و کیفیت غذا‌ها تغییر قابل توجهی داشته باشد.

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم خاطرنشان کرد: برای احداث سلف مرکزی در نقشه مجتمع پردیس جانمایی انجام و ردیف بودجه مورد نیاز در نظر گرفته شده که امیدواریم به‌زودی بتوانیم کار را شروع کنیم.