حمایت از اصناف آسیب دیده از کرونا
حمایت از اصناف آسیب دیده از کرونا

محسن اوروجی، مدیرکل مدیریت بحران استان قم، نیز در جلسه ستاد اطلاع رسانی استانداری قم عنوان کرد  با توجه به مصوبه ستاد ملی و برنامه‌های وزارت بهداشت، یک هفته دیگر هم محدودیت‌ها تمدید شد و گروه‌های دو، سه و چهار تعطیل هستند. وی بابیان اینکه ورود خودروهای غیر بومی به قم ممنوع است و از […]

محسن اوروجی، مدیرکل مدیریت بحران استان قم، نیز در جلسه ستاد اطلاع رسانی استانداری قم عنوان کرد  با توجه به مصوبه ستاد ملی و برنامه‌های وزارت بهداشت، یک هفته دیگر هم محدودیت‌ها تمدید شد و گروه‌های دو، سه و چهار تعطیل هستند.
وی بابیان اینکه ورود خودروهای غیر بومی به قم ممنوع است و از مردم می‌خواهیم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از انتشار بیشتر ویروس جلوگیری کنند، اظهار کرد: رعایت پروتکل‌ها همچون ماسک زدن، حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی و عدم حضور در تجمعات بهترین راهکار در امان ماندن از این ویروس منحوس است.
وی افزود: در مورد شب‌های قدر هم باید پروتکل‌های بهداشتی به نحو احسن رعایت شود و آیین های مذهبی با حفظ سلامت مردم ترتیب ‌یابد، همچنین انجام پذیرایی و برپایی ایستگاه صلواتی در برنامه‌های شب‌های قدر صحیح نیست.
مدیرکل مدیریت بحران قم با اشاره به لزوم جبران آسیب‌های وارد شده به اصناف در این ایام،‌ گفت: برای حمایت از اصناف مصوباتی درنظر گرفته شده است تا خسارت وارد شده به آنان کاهش یابد.
وی بابیان اینکه با تجمعات زیادی در استان داریم که باید با روش‌های مناسب همچون برگزاری مراسم‌ آنلاین جایگزین شود، تاکید کرد: تنها رعایت پروتکل‌های بهداشتی از ایجاد موج‌های جدید بیماری جلوگیری می‌کند.