سوهان محمد قم  به ماشین‌سازی تبریز رسید
سوهان محمد قم  به ماشین‌سازی تبریز رسید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، تیم فوتبال امید سوهان محمد که با صدرنشینی از مرحله گروهی رقابت‌های فصل ۱۴۰۰ – ۱۳۹۹ لیگ دسته اول فوتبال امیدهای کشور به مرحله حذفی صعود کرده، حالا باید دو مسابقه این مرحله را برابر تیم ماشین‌سازی تبریز برگزار کند. نماینده […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، تیم فوتبال امید سوهان محمد که با صدرنشینی از مرحله گروهی رقابت‌های فصل ۱۴۰۰ – ۱۳۹۹ لیگ دسته اول فوتبال امیدهای کشور به مرحله حذفی صعود کرده، حالا باید دو مسابقه این مرحله را برابر تیم ماشین‌سازی تبریز برگزار کند.

نماینده فوتبال استان قم که توانست عنوان نخست گروه خود را کسب کند در نخستین بازی برابر ماشین‌سازی تبریز میهمان است و در مسابقه دوم در قم میزبان این تیم خواهد بود، در این مرحله مسابقات به شکل حذفی برگزار می‌شود و تیمی که پیروز شود به جمع چهار تیم برتر کشور صعود می‌کند.

تیم فوتبال امید سوهان محمد قم در راه صعود به این مرحله، هفته پایانی مرحله گروهی رقابت‌های لیگ دسته اول امیدهای کشور را برابر پرسپولیس قائم با تساوی پشت‌سر گذاشت، در حالی که دو تیم در طول زمان مسابقه یک نمایش معمولی را ارائه کردند و در نهایت با تساوی بدون گل به کار خود پایان دادند.

بدین‌ترتیب سوهان محمد قم و پرسپولیس قائمشهر به عنوان تیم‌های اول و دوم، به جمع هشت تیم صعود کننده به مرحله حذفی این مسابقات راه یافتند، مرحله دوم مسابقات به شکل حذفی و در دو مسابقه رفت و برگشت برگزار می شود و تیم‌ها تا مشخص شدن قهرمان رقابتها به این شیوه با یکدیگر رقابت می‌کنند.

تیم فوتبال امید سوهان محمد قم با هدایت یکی از مربیان شاخص فوتبال قم یعنی علی شریفی و ترکیبی از بازیکنان نخبه و مستعد فوتبال قم که از رده‌های پائین‌تر در تیم‌هایی نظیر صبای قم و مهام‌پلیمر قم سابقه حضور در مسابقات لیگ برتر و دسته اول باشگاه‌های کشور را دارند، یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر امیدها محسوب می‌شود.

برنامه ۲ مصاف نماینده‌های قم و تبریز:

مسابقه رفت: سه‌شنبه ۲۱ اردیبهشت در تبریز

مسابقه برگشت: دوشنبه ۲۷ اردیبهشت در قم

انتهای پیام / ۷۸۰۰۲