پیکر آیت الله کاتبی مرندی در قم تشییع و به خاک سپرده می‌شود
پیکر آیت الله کاتبی مرندی در قم تشییع و به خاک سپرده می‌شود

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از  قم، مراسم تشییع و تدفین پیکر مرحوم آیت الله میرزا علی کاتبی از شاگردان امام خمینی(ره) روز یکشنبه در قم برگزار می شود. مراسم تشییع پیکر این عالم ربانی رأس ساعت ۱۶:۳۰ از حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از  قم، مراسم تشییع و تدفین پیکر مرحوم آیت الله میرزا علی کاتبی از شاگردان امام خمینی(ره) روز یکشنبه در قم برگزار می شود.

مراسم تشییع پیکر این عالم ربانی رأس ساعت ۱۶:۳۰ از حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) به سمت آرامستان شیخان برگزار می شود.

آیت الله کاتبی به علت کهولت سن چند سال بود که به عارضه قلبی دچار شده بودند و امروز دچار ایست قلبی شد و دار فانی را وداع گفتند.

آیت‌الله کاتبی مرندی دعوت حق را لبیک گفت‌

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از تسنیم، آیت الله آقای حاج میرزا علی کاتبی مرندی درسال ۱۳۰۱ شمسی در شهرستان مرند به دنیا آمدند، از اوایل نوجوانی به تدریج درحوزه های علمیه مرند تبریز وسپس قم و نهایتا نجف به تحصیل علوم حوزوی اشتغال ورزید و همزمان به تدریس در حوزه مشغول بود.

این عالم ربانی ازشاگردان حضرات آیات عظام بروجردی، خوئی، امام خمینی، سید محمود شاهرودی و محقق داماد در نجف اشرف و قم بود.

آیت الله کاتبی مرندی درمباحث ودروس اخلاقی ومعنوی سالیانی درخدمت مرحوم آیت الله سید حسین قاضی و آیت الله میرزا علی اکبر آقا مرندی بود، از آن مرحوم مجموعه آثاری دست نوشته در موضوعات مختلف حوزوی به یادگار مانده است.