معلمان و اولیا اجازه ندادند آموزش تعطیل شود
معلمان و اولیا اجازه ندادند آموزش تعطیل شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، بهرام سرمست پس از مراسم بزرگداشت مقام معلم که با حضور تعداد محدودی از معلمان و فرهنگیان برگزار شد در گفت و گو با خبرنگاران با تبریک هفته معلم و اشاره به مقارن شدن آن در سال جاری با شب های […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، بهرام سرمست پس از مراسم بزرگداشت مقام معلم که با حضور تعداد محدودی از معلمان و فرهنگیان برگزار شد در گفت و گو با خبرنگاران با تبریک هفته معلم و اشاره به مقارن شدن آن در سال جاری با شب های قدر بیان کرد: متأسفانه در شرایط کرونایی امکان برگزاری مراسم تجمعی تقدیر از معلمان عزیز وجود ندارد و از این رو مراسم های به صورت محدود و نمادین برگزار می شود.

وی افزود: آموزش و پرورش به مثابه دو بال هستند که خوشبختانه در شرایط کرونایی هم با تلاش گسترده همه معلمان و فرهنگیان تعطیل نشد و به صورت مجازی ادامه یافت.

استاندار قم با بیان طول مدت درگیری ۴۴۰ روزه استان قم با بیماری کرونا خاطر نشان کرد: این طول مدت درگیری، بیشترین تعطیلی را برای آموزش حضوری دانش آموزان قمی پدید آورد، اما آموزش و پرورش استان در این مدت هم در برگزاری مجازی کلاس ها و هم در کمک به ستاد استانی مبارزه با کرونا همت داشت که شایسته تقدیر است.

سرمست با تقدیر از خیرین سلامت و گروه های مردمی یادآور شد: این افراد نیز در مسیر مبارزه با بیماری کرونا و تعطیل نشدن آموزش ها در کنار آموزش و پرورش بودند.

وی با ابراز امیدواری برای عبور از امواج بیماری کرونا و رسیدن به مراحل باثبات تر بیان کرد: امید که بتوانیم در آینده ای نزدیک شاهد برقراری آموزش های حضوری در مدارس باشیم.

استاندار قم با قدردانی مجدد از فداکاری معلمان اذعان کرد: اگرچه شرایط آموزش حضوری برای دانش آموزان محدود شد، اما این شرایط سخت نتوانست معلمان را از تلاش و کوشش مضاعف بازدارد.

سرمست در پایان سخنان خود به همراهی والدین در آموزش غیرحضوری دانش آموزان نیز توجه داد و گفت: لازم است تا در کنار  تکریم از معلمان، از اولیای دانش آموزان نیز بابت همیاری در آموزش های غیرحضوری تقدیر و تشکر شود.