استاندار قم: خیران سلامت و گروه‌های مردمی دست در دست یکدیگر به‌نظام آموزش کمک کردند
استاندار قم: خیران سلامت و گروه‌های مردمی دست در دست یکدیگر به‌نظام آموزش کمک کردند

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از  قم ، بهرام سرمست امروز در آئین بزرگداشت مقام معلم که به‌صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به شرایط کرونایی مجبور هستیم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با تعداد محدود مراسم بزرگداشت معلم برگزار می‌شود. وی […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از  قم ، بهرام سرمست امروز در آئین بزرگداشت مقام معلم که به‌صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به شرایط کرونایی مجبور هستیم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با تعداد محدود مراسم بزرگداشت معلم برگزار می‌شود.

وی افزود: با توجه به شیوع کرونا آموزش مدارس به‌صورت مجازی برگزار می‌شود و هیچ‌گاه آموزش تعطیل نشد و ارتباط علمی معلمان و دانش آموزان تداوم دارد.

دستور استاندار قم برای الکترونیکی شدن حداقل ۳ خدمت مهماستاندار قم: شیوع کرونا در قم افزایشی ولی تحت کنترل است

استاندار قم بیان کرد: امروز ۴۴۰ روز است که با ویروس منحوس کرونا دست‌وپنجه نرم می‌کنیم، به خاطر شرایط کرونا در زمینهٔ آموزش بار معلمان سنگین‌تر شد ولی به‌خوبی به رسالت خود عمل می‌کنند.

سرمست عنوان کرد: از خیران سلامت و گروه‌های مردمی و کسانی که در کنار آموزش‌وپرورش و جبهه سلامت بودند و دست‌به‌دست یکدیگر دادند تا آموزش‌وپرورش به‌صورت غیرحضوری فعالیت کند و آموزش به دانش آموزان منتقل شود صمیمانه تشکر می‌کنم.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم هر چه زودتر با عبور از امواج سهمگین کرونا هرچه زودتر به مرحله باثبات و آرامش‌بخش‌تر رسیده تا آموزش‌های حضوری را داشته باشیم و دانش آموزان در کلاس درس حاضر شوند.