تیم بسکتبال شیمیدُر قم به دنبال دومین پیروزی در خانه

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، از هفته سوم لیگ برتر بسکتبال دو تیم شیمیدُر و مس کرمان فردا در ورزشگاه شهید حیدریان به مصاف یکدیگر می‌روند. تیم شیمیدُر قم در اولین دیدار فصل خود در قم برابر تیم شورا و شهرداری قزوین […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، از هفته سوم لیگ برتر بسکتبال دو تیم شیمیدُر و مس کرمان فردا در ورزشگاه شهید حیدریان به مصاف یکدیگر می‌روند.

تیم شیمیدُر قم در اولین دیدار فصل خود در قم برابر تیم شورا و شهرداری قزوین پیروزی دل‌چسبی کسب کرد ولی در هفته دوم این رقابت‌ها در مصاف با مهرام تهران در لحظات پایانی مسابقه بازی را واگذار کرد.

تیم‌ بسکتبال شیمیدُرقم در حالی فردا از ساعت ۱۶ رودروی تیم مس کرمان قرار می‌گیرد که دو تیم شرایط یکسانی در جدول مسابقات دارند و در هفته‌های اول و دوم لیگ برتر، صاحب یک برد و یک باخت شده‌اند.

هفته سوم لیگ برتر بسکتبال؛ ذوب‌آهن به‌دنبال اولین برد خانگیبرنامه دیدارهای هفته سوم لیگ برتر بسکتبالتسویه حساب با داوران لیگ‌های بسکتبال بانوان

آرن داوودی، مسعود سلیمانی، محمد جمشیدی، محمد دلیرزهان، مهدی کامرانی، اصغر کاردوست و مایک رستم پور به همراه درو درغوکاسیان، رافی درغوکاسیان، می‌رو غازاریان، امین صداقت و محمد اجاقی ترکیب احتمالی ۱۲ نفره شیمیدُر در این بازی را تشکیل می‌دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از تسنیم،بنابر دعوت و حمایت مسئولان استان قم و مستقر بودن مجموعه های شیمیدر در این شهر تیم شیمیدُر که سال های گذشته به عنوان نماینده تهران در رقابتهای لیگ برتر بسکتبال شرکت کرده بود از ۲۲ مهرماه به طور رسمی به قم منتقل شد و میزبانی های این تیم نیز در قم برگزار می شود.