برگزاری نشست‌های «جمعه های انتخاباتی» با رویکرد افزایش مشارکت در انتخابات و انتخاب اصلح
برگزاری نشست‌های «جمعه های انتخاباتی» با رویکرد افزایش مشارکت در انتخابات و انتخاب اصلح

محمدمهدی کریمیان دبیر واحد سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی قم در گفت وگو با خبرنگار تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس، گفت: در آستانه انتخابات سرنوشت ساز ریاست جمهوری ۱۴۰۰ قرار داریم و امروز جبهه انقلاب موظف است گوش جان به فرمان رهبر معظم انقلاب بسپارد و تمام تلاش خود را برای حضور حداکثری در انتخابات […]

محمدمهدی کریمیان دبیر واحد سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی قم در گفت وگو با خبرنگار تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس، گفت: در آستانه انتخابات سرنوشت ساز ریاست جمهوری ۱۴۰۰ قرار داریم و امروز جبهه انقلاب موظف است گوش جان به فرمان رهبر معظم انقلاب بسپارد و تمام تلاش خود را برای حضور حداکثری در انتخابات داشته باشد.

وی ادامه داد: پس از گذشت چهار دهه پر فراز و فرود، همچنان مردم سالاری دینی در کشور وجود دارد؛ نمونه بارز مردم سالاری نیز همین انتخابات ها است.  امروز در راس امور سیاسی کشور، انتخابات ۲۸ خرداد قرار دارد؛ انتخاباتی که یک روزه برگزار می‌شود ولی دامنه تاثیر آن انتخاب، محدود به ۴ و یا ۸ سال هم نخواهد شد. 

کریمیان اضافه کرد: بنابر اهمیت این واقعه، سربازان مکتب ولایت در دانشگاه صنعتی قم بر آن شدند تا با برگزاری سلسله نشست های « جمعه های انتخاباتی»، رسالت دانشجوی انقلابی را به نحو احسن به سرانجام برسانند. 

وی افزود: طرح جمعه های انتخاباتی از ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ شروع خواهد شد و تا جمعه قبل از انتخابات ادامه خواهد داشت ؛ موضوعات کلی این نشست ها تاکید بر حضور حداکثری در انتخابات، نقد و بررسی عملکرد و ایده کاندیداها و در نهایت انتخاب کاندید اصلح خواهد بود. 

این فعال دانشجویی ادامه داد: جمعه های انتخاباتی یک طرح ملی است که جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی قم آخر هر هفته با همکاری سایر دفاتر اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان آن را اجرا خواهد کرد.

کریمیان گفت: با اجرای این طرح بصیرت افزایی، تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی قم سعی دارد، نامزدی در انتخابات پیروز شود که مواضع عزت آفرین وی سبب تثبیت انقلاب و نظام باشد. انشالله با تشویق و ترغیب نسل جوان برای شرکت در انتخابات ، امید است به لطف صاحب اصلی این انقلاب، حضرت حجت بن الحسن (عج) ، بر نسل جوان آرمان ها و آرزو های بزرگ انقلاب اسلامی محقق شود.