سید امیر سامع، معاون خدمات شهری شهرداری قم،  با اشاره به اهمیت تزریق واکسن کرونا عنوان کرد: بسیاری از عوامل شهرداری به علت ارتباط‌های مستقیم از اقشار آسیب‌پذیر ویروس کرونا هستند. وی با بیان اینکه از هزار و ۶۰۰ پاکبان قمی تاکنون  ۶۰۰ پاکبان واکسینه شده‌اند، تصریح کرد: رانندگان ناوگان حمل‌ونقل عمومی و آتش‌نشانان قمی […]

سید امیر سامع، معاون خدمات شهری شهرداری قم،  با اشاره به اهمیت تزریق واکسن کرونا عنوان کرد: بسیاری از عوامل شهرداری به علت ارتباط‌های مستقیم از اقشار آسیب‌پذیر ویروس کرونا هستند.
وی با بیان اینکه از هزار و ۶۰۰ پاکبان قمی تاکنون  ۶۰۰ پاکبان واکسینه شده‌اند، تصریح کرد: رانندگان ناوگان حمل‌ونقل عمومی و آتش‌نشانان قمی دو گروه دیگر از کارکنان شهرداری هستند که به‌شدت در معرض درگیری با کرونا هستند.
معاون خدمات شهری شهرداری قم با اشاره به شب‌نشینی‌های شبانه و حضور گسترده مردم در فضای سبز بلوار سردار سلیمانی، خاطرنشان کرد: درصورتی‌که خودروهای ورودی به این بلوار اعمال قانون شود از تجمع افراد جلوگیری می‌شود.
وی با بیان اینکه هر هفته بازدیدهایی از مراکز تحت پوشش شهرداری انجام می‌شود اظهار کرد: متأسفانه با توجه به افزایش فوتی‌ها در چند روز گذشته، تعداد مراسمات علیرغم اطلاع‌رسانی‌ها و ممانعت‌های انجام‌شده بالا رفته است و در این زمینه با مقاومت‌هایی روبرو هستیم.
سامع با تأکید بر اینکه اطلاع‌رسانی‌های مناسبی در شهر ازجمله بوستان‌ها، معابر شهری، آرامستان‌ها، روزبازارها و… انجام‌شده است، بیان کرد: اطلاع‌رسانی‌ها و حتی در برخی از موارد برخوردها و ممانعت از تجمع برای عدم فعالیت‌های روزبازارها انجام‌شده است که در این زمینه تصمیمات خوبی در فرمانداری گرفته شده است.

انتهای پیام