– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از کاشان ، آیت‌الله محمد حسینی کاشانی از علمای برجسته دیار کاشان به دلیل کهولت سن دعوت حق را لبیک گفت و پس از تشییع با رعایت پروتکل بهداشتی در قم در جوار فرزند شهیدش آرام گرفت. آیت‌الله سید محمد […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از کاشان ، آیت‌الله محمد حسینی کاشانی از علمای برجسته دیار کاشان به دلیل کهولت سن دعوت حق را لبیک گفت و پس از تشییع با رعایت پروتکل بهداشتی در قم در جوار فرزند شهیدش آرام گرفت.

آیت‌الله سید محمد حسینی کاشانی از شاگردان امام خمینی و عضو اولین دوره مجلس خبرگان رهبری و از اساتید مبرز حوزه علمیه قم و در زمره شاگردان حضرت امام خمینی و آیت‌الله سید علی یثربی بود که در سن ۸۷ سالگی دعوت حق را لبیک گفت.

فرمانده سپاه درگذشت والده سردار جعفری را تسلیت گفتحمید جاسمیان درگذشتپیام تسلیت وزیر بهداشت در پی درگذشت شهروندان و مدافعین سلامت در انفجار بیمارستان بغداد

سیدجواد ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی به مناسبت ارتحال این عالم ربانی پیام تسلیتی به شرح ذیل صادر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله وانا الیه راجعون

ارتحال حضرت آیت‌الله حاج سیدمحمد حسینی کاشانی(رحمه‌الله علیه) مایه تأسف و تأثر فراوان شد. اینجانب ضایعه درگذشت این استاد برجسته حوزه علمیه قم و عضو سابق مجمع تشخیص مصلحت نظام که همواره در طول عمر پربرکت خویش، به ترویج و تعلیم دین و دفاع از ارزش‌های اسلامی مشغول بودند را خدمت مردم شریف کاشان و آران و بیدگل، جامعه معظم روحانیت و بیت مکرم ایشان تسلیت عرض می‌کنم و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم، علو منزلت و برای بازماندگان ایشان، صبر و شکیبایی  مسئلت دارم.