تکمیل وراه اندازی ۴۰۷ طرح صنعتی بالای ۶۰درصد در قم
تکمیل وراه اندازی ۴۰۷ طرح صنعتی بالای ۶۰درصد در قم

محمود سیجانی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به شعار سال و لزوم حمایت حداکثری از تولیدکنندگان استان، بیان کرد: با تکمیل و راه‌اندازی این تعداد واحد تولیدی درشهرک‌های صنعتی قم، برای بیش از ۱۱ هزار تن به صورت مستقیم اشتغال پایدار ایجاد خواهد شد. وی افزود: برای اجرای این طرح‌های تولیدی تاکنون ۳۱هزار و […]

محمود سیجانی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به شعار سال و لزوم حمایت حداکثری از تولیدکنندگان استان، بیان کرد: با تکمیل و راه‌اندازی این تعداد واحد تولیدی درشهرک‌های صنعتی قم، برای بیش از ۱۱ هزار تن به صورت مستقیم اشتغال پایدار ایجاد خواهد شد.
وی افزود: برای اجرای این طرح‌های تولیدی تاکنون ۳۱هزار و ۳۷۶ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری انجام شده‌است و تا تکمیل آن‌ها همچنین به ۲۴هزار و ۲۰۶ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری دیگر نیز نیاز است تا هرچه سریعتر واحدهای مورد نظر وارد مدار تولید شود.
وی ادامه داد: از جمله‌ برنامه‌های اصلی سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت قم در سال‌جاری، تکمیل و راه‌اندازی واحدهای تولیدی با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد است و در همین رابطه برای تامین اعتبار مورد نیاز تکمیل این‌طرح‌ها از راهکارهای مختلف همچون ارائه تسهیلات بانکی استفاده می‌شود.
سیجانی گفت: با تکمیل واحدهای مورد نظر، توانمندی صنعتی استان در تولید اقلام مختلف، همچون انواع محصولات فولادی و آهنی، ساخت انواع محصولات پلاستیکی، انواع لوله و پوشش لوله، کاغذ از کربنات کلسیم، پنل خورشیدی چند کریستالی، انواع شمش فولادی، تولید الیاف مصنوعی، انواع مواد غذایی و لوازم سلولزی و بهداشتی ارتقا قابل توجهی خواهد یافت.
وی بیان کرد: شرایط برای حضور بخش خصوصی در فعالیت‌های صنعتی قم طی سال‌جاری با سهولت بیشتری همراه خواهد شد تا شاهد رونق بیش‌ازپیش میزان تولید و اشتغال در این حوزه مهم اقتصادی استان باشیم.

انتهای پیام