به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرنگار مهر، محمدمهدی عباسی مدیر خانه طلاب جوان در نامه‌ای به دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: «تلاش و مجاهدت‌های جنابعالی و کادر درمان در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا ستودنی است. خدا قوت. روز گذشته ریاست جمهوری اسلامی […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرنگار مهر، محمدمهدی عباسی مدیر خانه طلاب جوان در نامه‌ای به دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: «تلاش و مجاهدت‌های جنابعالی و کادر درمان در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا ستودنی است. خدا قوت.

روز گذشته ریاست جمهوری اسلامی ایران به منظور کمک به طلاب و روحانیون، مبلغی را تحت عنوان افطاری به حساب ایشان واریز کرده‌است. لیکن بیش‌از فشار معیشتی و اقتصادی که بر طلاب وارد می‌شود بار مسئولیت ناشی از دردهای امروز مردم است که بر شانه‌های ما سنگینی می‌کند.

بر این اساس و با توجه به موج جدید کرونا اعضای خانه طلاب جوان قم و جمعی از طلاب وجه مذکور را جهت کمک به مبارزه با ویروس منحوس کرونا به شماره کارت اعلامی از پویش نذر سلامتی ستاد کرونا واریز می‌کنند.

در ضمن هرگونه کمک و امداد به مجموعه مقدس مدافعان سلامت در عرصه‌های پیشنهادی جنابعالی موجب افتخار بر سربلندی ماست دعای خیر طلاب حوزه علمیه بدرقه راه شما و مدافعان سلامت».