کتاب «تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی» رونمایی شد
کتاب «تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی» رونمایی شد

در این مراسم که دوشنبه شب و به صورت مجاری، حجت الاسلام والمسلمین علی بنایی با تقدیر از حضور آیت الله فاضل لنکرانی در این مراسم گفت: آیت الله العظمی فاضل لنکرانی با بصیرت کاملی که داشتند همیشه در مسیر امام راحل گام برداشتند و این راه روشن توسط فرزند خلف ایشان ادامه یافته است. […]

در این مراسم که دوشنبه شب و به صورت مجاری، حجت الاسلام والمسلمین علی بنایی با تقدیر از حضور آیت الله فاضل لنکرانی در این مراسم گفت: آیت الله العظمی فاضل لنکرانی با بصیرت کاملی که داشتند همیشه در مسیر امام راحل گام برداشتند و این راه روشن توسط فرزند خلف ایشان ادامه یافته است.
وی با اشاره به سلسله نشست های این موسسه، افزود: آسیب شناسی جریان اصولگرایی از جمله مباحثی است که به شکل سلسله وار در این مرکز برگزار شده است. پس از این جریان شناسی، راهبردهای انقلاب اسلامی در دهه پنجم مورد نظر قرار گرفت. بحث دیگر در حوزه اخلاق سیاسی بود که جلسات متعددی به این بحث پرداخته شد. این بحث بسیار مهم بود زیرا به بهانه کار سیاسی نمی توان هر کاری انجام داد.
دبیرکل مجمع پیروان امام و رهبری استان قم اظهارکرد: فقه تحزب از دیگر مباحثی بود که در این موسسه به آن پرداخته شد و در این کتاب نیز به آن پرداخته شده است. بحث دیگری که در این نشست به آن می پردازیم، بحث بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است.
وی گفت: مقام معظم رهبری با دوره چهل ساله انقلاب اسلامی به مهندسی دوره چهل ساله آینده پرداختند. دکتر مهاجرنیا نیز با صرف وقت و مطالعه دقیق و عمیق این مباحث را پیش برد و پس از ۲۰ جلسه گفتار مجموعه مباحث به رونمایی این اثر رسیدیم. در همین شرایط پیشنهاداتی مطرح شده است که این کتاب به یک درسنامه مبدل شود.
بنایی تصریح کرد: خرسندیم که امشب با رونمایی که از کتاب صورت می گیرد بتوانیم گام مهمی در زمینه تبیین بیانیه گام دوم انقلاب برداریم. آیت الله شب زنده دار بیان کرد که می خواهم این کتاب را سطر به سطر مطالعه کنم. زیرا این کتاب حاصل مباحث بسیار گسترده و عمیق و دقیق و فنی بود.

انتهای پیام