اجرای طرح بخشودگی جرائم دوبرابر شده وسایل نقلیه
اجرای طرح بخشودگی جرائم دوبرابر شده وسایل نقلیه

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان قم از اجرای طرح بخشودگی جرا یمی که تا پایان سال گذشته ۲ برابر شده بود، خبر داد . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ غلامرضا صدفی،رئیس پلیس راهور استان قم، عنوان کرد: با پیشنهاد پلیس و […]

جریمه رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان قم از اجرای طرح بخشودگی جرا یمی که تا پایان سال گذشته ۲ برابر شده بود، خبر داد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ غلامرضا صدفی،رئیس پلیس راهور استان قم، عنوان کرد: با پیشنهاد پلیس و تصویب مجلس شورای اسلامی با هدف مساعدت به مردم ، جرایمی که در سال های گذشته به دلیل عدم پرداخت ، مشمول دو برابری شده اند، به اصل جریمه خود بازگشتند.

وی افزود : افراد می توانند از طریق دفاتر پلیس + ۱۰ لیست جرائمی را که به اصل خود بازگشتند دریافت و از درگاه بانکی و یا از طریق سایت راهور ۱۲۰ به صورت حضوری و غیر حضوری پرداخت کنند.

رئیس پلیس راهور استان قم ادامه داد : مهلت استفاده از این فرصت تا دی ماه ۱۴۰۰ است و پس از آن جریمه های ۲ برابری مجددا اعمال خواهند شد.