۱۰ شب غذای گرم هیأتی‌ها برای نیازمندان قم
۱۰ شب غذای گرم هیأتی‌ها برای نیازمندان قم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری مهر، هیأت فاطمیون قم به مناسبت ماه رمضان بنا دارد مجدداً پویش مردمی «علی یاوران» را با عنوان مواسات طبخ و توزیع غذای افطار میان نیازمندان به مدت ۱۰ شب برگزار کند. مهدی سلحشور مداح اهل بیت (ع) در خصوص این پویش اظهار داشت: […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری مهر، هیأت فاطمیون قم به مناسبت ماه رمضان بنا دارد مجدداً پویش مردمی «علی یاوران» را با عنوان مواسات طبخ و توزیع غذای افطار میان نیازمندان به مدت ۱۰ شب برگزار کند.

مهدی سلحشور مداح اهل بیت (ع) در خصوص این پویش اظهار داشت: در ماه رمضان سال گذشته توفیق داشتیم در طرح مواسات و همدلی با عنوان پویش علی یاوران، خادمان هیأت ۱۴۰ هزار پرس غذای گرم طبخ و در سحرهای این ماه در خانه نیازمندان توزیع کردند.

وی افزود: امسال بنا داریم مجدداً این طرح را از نیمه ماه رمضان به مناسبت میلاد امام حسن (ع) به مدت ۱۰ شب اجرا کنیم و ان‌شاءالله با کمک‌های مردمی بتوانیم جامعه هدف بیشتری را زیرپوشش قرار دهیم.

مردم و خیرین و برای مشارکت در این پویش می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره کارت ۵۰۴۱۷۲۱۰۵۲۶۲۲۰۹۰ به نام هیأت فاطمیون واریز کنند.