سرپرست دانشگاه حضرت معصومه (س) منصوب شد
سرپرست دانشگاه حضرت معصومه (س) منصوب شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از وزارت علوم، منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی، نسرین صادق زاده را به عنوان سرپرست دانشگاه حضرت معصومه (س) منصوب کرد. در این حکم انتصاب آمده است: انتظار می‌رود با بهره مندی از تجارب اعضای هیأت علمی […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از وزارت علوم، منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی، نسرین صادق زاده را به عنوان سرپرست دانشگاه حضرت معصومه (س) منصوب کرد.

در این حکم انتصاب آمده است:

انتظار می‌رود با بهره مندی از تجارب اعضای هیأت علمی دانشگاه و همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و مأموریت‌های تعیین شده برای آن دانشگاه به انجام رسانید.

امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت المال و صرفه جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری، رعایت دقیق مقررات مالی، و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه اهتمام ورزید.

نسرین صادق زاده متولد ۱۳۵۷ شهر قم، مدرک کارشناسی را در رشته ریاضی محض از دانشگاه قم و کارشناسی ارشد و دکتری را از دانشگاه صنعتی امیرکبیر اخذ نمود و به عنوان عضو هیأت علمی در دانشگاه قم مشغول به کار شد.

از سوابق اجرایی وی می‌توان به مدیریت منابع انسانی و پشتیبانی دانشگاه قم و معاون اداری و مالی دانشگاه حضرت معصومه (س) اشاره کرد.

وزیر علوم همچنین در نامه جداگانه‌ای از خدمات ابراهیم عبدی پور، رئیس سابق دانشگاه معصومه (س)، در طول تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.