واکسیناسیون کرونای سالمندان قمی آغاز شد
واکسیناسیون کرونای سالمندان قمی آغاز شد

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، سیامک محبی با اعلام این خبر گفت: سالمندان می‌توانند بر اساس پیگیری مراقبین سلامت و طبق تماس آنها با سالمندان، ساعت ۱۵ تا ۱۸ عصر به مرکز شماره یک واکسیناسیون کرونا واقع در میدان روح‌الله، جنب دانشکده بهداشت مراجعه کنند. وی […]

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، سیامک محبی با اعلام این خبر گفت: سالمندان می‌توانند بر اساس پیگیری مراقبین سلامت و طبق تماس آنها با سالمندان، ساعت ۱۵ تا ۱۸ عصر به مرکز شماره یک واکسیناسیون کرونا واقع در میدان روح‌الله، جنب دانشکده بهداشت مراجعه کنند.

وی اضافه کرد: با توجه به این‌که واکسیناسیون کرونا بر اساس کد ملی و سامانه سیب صورت می‌گیرد، همه سالمندان باید دارای پرونده الکترونیک در پایگاه های سلامت باشند لذا در صورتی که پرونده سلامت ندارند قبل از مراجعه برای واکسیناسیون اقدام به تشکیل پرونده در نزدیکترین پایگاه سلامت محل سکونت خود کنند. 

رئیس مرکز بهداشت قم بیان کرد: حدود ۱۰ هزار سالمند بالای ۸۰ سال در استان قم زندگی می‌کنند که برای واکسیناسیون این جمعیت محدودیتی در تامین واکسن وجود ندارد.