به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس، هیأت فاطمیون قم به مناسبت ماه رمضان بنا دارد مجدداً پویش مردمی «علی یاوران» را با عنوان مواسات طبخ و توزیع غذای افطار میان نیازمندان به مدت ۱۰ شب برگزار کند. مهدی سلحشور مداح اهل بیت(ع) در خصوص […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس، هیأت فاطمیون قم به مناسبت ماه رمضان بنا دارد مجدداً پویش مردمی «علی یاوران» را با عنوان مواسات طبخ و توزیع غذای افطار میان نیازمندان به مدت ۱۰ شب برگزار کند.

مهدی سلحشور مداح اهل بیت(ع) در خصوص این پویش اظهار داشت: در ماه رمضان سال گذشته توفیق داشتیم در طرح مواسات و همدلی با عنوان پویش علی یاوران، خادمان هیأت ۱۴۰ هزار پرس غذای گرم طبخ و در سحرهای این ماه در خانه نیازمندان توزیع کردند.

وی افزود: امسال بنا داریم مجدداً این طرح را از نیمه ماه رمضان به مناسبت میلاد امام حسن(ع) به مدت ۱۰ شب اجرا کنیم و ان‌شاءالله با کمک‌های مردمی بتوانیم جامعه هدف بیشتری را زیرپوشش قرار دهیم.

مردم و خیرین و برای مشارکت در این پویش می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره کارت ۵۰۴۱۷۲۱۰۵۲۶۲۲۰۹۰ به نام هیأت فاطمیون واریز کنند.

توضیحات مهدی سلحشور در خصوص این پویش را اینجا ببینید: