۱۵۳ میلیارد ریال صدقه توسط کمیته امداد قم جمع آوری شد
۱۵۳ میلیارد ریال صدقه توسط کمیته امداد قم جمع آوری شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از روز دوشنبه ایرنا، سید محمدرضا میره ای در گفت و گویی با اشاره به اینکه یکی از سال‌های سخت اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا را پشت سر گذاشتیم اظهار داشت: مردم نیکوکار قم با پرداخت صدقه همیشه به فکر ایتام و محرومان جامعه هستند. […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از روز دوشنبه ایرنا، سید محمدرضا میره ای در گفت و گویی با اشاره به اینکه یکی از سال‌های سخت اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا را پشت سر گذاشتیم اظهار داشت: مردم نیکوکار قم با پرداخت صدقه همیشه به فکر ایتام و محرومان جامعه هستند.

وی رشد ۲۲ درصدی صدقات مردم در شرایط خاص کرونا و تعطیلی بسیاری از کسب‌وکارها را نشان از اعتماد مردم به این نهاد دانست و گفت: مجموعه امدادگران کمیته امداد در استان قم قدردان چنین مردم شریف و سخاوتمندی هستند.

معاون کمیته امداد قم پرداخت زکات توسط مودیان زکات در سال گذشته را مورد توجه قرار داد و خاطرنشان کرد: کمک‌های مردم به این نهاد بر اساس نیت‌های آنها در زمینه‌های معیشت، مسکن، درمان، ازدواج و تحصیل نیازمندان هزینه می‌شود.

وی ضمن دعوت از مردم نیکوکار استان برای شرکت در مرحله سوم پویش نیکوکارانه ایران همدل یادآور شد: روش‌های مشارکت در شرایط کنونی از طریق کد دستوری #۰۲۵*۸۸۷۷* و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۱۲۵ بانک ملی است.