مجمع سالیانه هیئت دو و میدانی استان قم با هدف ارزیابی عملکرد برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،مجمع سالیانه هیئت دو و میدانی استان قم با حضور منعم مدیر کل ورزش و جوانان استان و صیامی دبیر کل فدراسیون دو ومیدانی و با هدف ارزیابی عملکرد هیئت برگزار شد. منعم مدیرکل ورزش و جوانان استان با اشاره به […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،مجمع سالیانه هیئت دو و میدانی استان قم با حضور منعم مدیر کل ورزش و جوانان استان و صیامی دبیر کل فدراسیون دو ومیدانی و با هدف ارزیابی عملکرد هیئت برگزار شد.

منعم مدیرکل ورزش و جوانان استان با اشاره به اهمیت برگزاری مجمع سالیانه هیئت‌های ورزشی گفت برگزاری این مجمع از شاخص‌های مورد توجه اداره کل ورزش و جوانان بوده که در بهبود عملکرد هیات‌های ورزشی تاثیر بسزایی داشته است.

در ادامه با اشاره به وجود زیرساخت‌ها و ظرفیت بالای رشته دو ومیدانی در استان گفت هیات رئیسه این رشته باید تلاش کنند تا شاهد حضور بیشتر قهرمانان در عرصه‌های مختلف ملی و فراملی باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان توجه به سنین پایه، استعدادپروری و آموزش را از گام‌های اصلی رشد و اعتلای رشته دو ومیدانی دانست و افزود امسال قم میزبان ۴۰ رخ داده ورزشی و کسب عناوین مختلف ملی و فراملی بوده که در خود تلاش هیات‌های ورزشی است.

او در پایان عملکرد هیئت دو و میدانی را مثبت ارزیابی کرد و افزود کسب عناوین مختلف ورزشکاران این رشته بسیار ارزشمند است.

رضایی رئیس هیات دو و میدانی نیز با توجه به عملکرد کم نظیر این هیات در سال ۹۸ گفت:کسب دستاورد‌های ملی و فراملی ورزشکاران رشته دو ومیدانی گواهی بر عملکرد مثبت است.