احداث پارکینگ های عمومی روباز در منطقه پردیسان
احداث پارکینگ های عمومی روباز در منطقه پردیسان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، محمد رمضانی با اشاره به اهمیت احداث پارکینگ در سطح منطقه هشت شهر قم، اظهار کرد: با هدف خدمات‌رسانی مطلوب و امکان پارک نمودن وسایل نقلیه مراجعان به بوستان‌ها اقدام به احداث پارکینگ‌های روباز عمومی در مجاورت برخی از بوستان‌ها شده […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، محمد رمضانی با اشاره به اهمیت احداث پارکینگ در سطح منطقه هشت شهر قم، اظهار کرد: با هدف خدمات‌رسانی مطلوب و امکان پارک نمودن وسایل نقلیه مراجعان به بوستان‌ها اقدام به احداث پارکینگ‌های روباز عمومی در مجاورت برخی از بوستان‌ها شده است.

مدیر منطقه هشت شهرداری قم در ادامه با بیان اینکه ۵ پارکینگ روباز در سال ۹۹ ایجاد شده است، تصریح کرد: در سال گذشته در مجاورت بوستان‌های عترت و محلات ۳،۵ و هشت مسکن مهر اقدام به احداث پارکینگ به مساحت ۷هزار مترمربع شده است.

رمضانی با بیان اینکه در سنوات گذشته نیز اقدام به احداث چنین پارکینگ‌هایی در نقاط مختلف پردیسان شده است، خاطرنشان کرد: در سنوات گذشته بیش از ۱۰هزار مترمربع پارکینگ احداث‌شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه در سال جاری نیز احداث چند پارکینگ در دستور کار قرار دارد، ابراز کرد: این پارکینگ‌ها در مجاورت بوستان‌های محلات یک، هفت و ضلع دیگر محله ۵ مسکن مهر احداث می‌شود.

مدیر منطقه هشت شهرداری قم هزینه اجرای این پروژه‌ها را مورد توجه قرار داد و یادآور شد: در سال ۹۹ بیش از دو ونیم میلیارد ریال هزینه اجرای پارکینگ شده است و در سال جاری نیز بیش از ۳میلیارد ریال برای این موضوع بودجه در نظر گرفته‌شده است.