گام محکم کاراته قم برای قهرمانی لیگ برتر

هفته اول لیگ برترکاراته مردان کشور روز گذشته در تهران برگزار شد و تیم پاس قم با دو پیروزی شروع مقتدرانه‌ای داشت؛ نماینده قم در دور اول این رقابت‌ها با نتیجه ٢٣ بر ٢١ موفق به شکست عقاب گرین بروجرد شد و در دور دوم نیز تیم شوتوکان  Fsk ایران را بانتیجه ١٩بر۶ مغلوب خود کرد. […]

هفته اول لیگ برترکاراته مردان کشور روز گذشته در تهران برگزار شد و تیم پاس قم با دو پیروزی شروع مقتدرانه‌ای داشت؛ نماینده قم در دور اول این رقابت‌ها با نتیجه ٢٣ بر ٢١ موفق به شکست عقاب گرین بروجرد شد و در دور دوم نیز تیم شوتوکان  Fsk ایران را بانتیجه ١٩بر۶ مغلوب خود کرد.

ابوالقاسم پایدار در گفت‌وگو با ایسنا عنوان کرد: لیگ برتر کاراته مردان کشور باحضور ٢۴ تیم در ۶ گروه ۴ تیمی از روز جمعه هفدهم آبان در سالن شهید افراسیابی تهران آغاز شد که با توجه به تراکم مسابقات ملی و بین المللی شروع لیگ برتر با تعویق همراه بود.

وی افزود: در هفته اول مسابقات شاهد انگیزه بالای تیم ها برای قهرمانی در این مسابقات بودیم و با توجه به این که بازیکنان ملی پوش رده‌های سنی جوانان و امید در تیم‌های مختلف حضور دارند دست یافتن به مقام قهرمانی کار آسانی نیست.

سرمربی تیم پاس ادامه داد: مسابقات هفته اول با نظم خوبی در سه تاتمی برگزار شد و ورزشکاران تقریبا به ٧٠ درصد آمادگی بدنی لازم رسیده بودند اما در هفته‌های آینده تلاش ورزشکاران و مربیان تیم‌ها بیشتر خواهد شد و این آمادگی به ١٠٠درصد نیز خواهد رسید.

وی افزود: تیم‌های ایران مال، پاس قم، صدرا، شوتوکان عقاب، آکادمی نریمان و آکادمی نوروزی با توجه به نتایج بدست آمده در هفته اول و سطح آمادگی بازیکنان خود مستعد قهرمانی هستند.

پایدار در خصوص نحوه برگزاری بازی‌ها گفت: در مرحله گروهی لیگ برتر تیم‌ها در دو بازی رفت و برگشت با هم گروهی‌های خود به رقابت خواهند پرداخت و در نهایت ١٢تیم برتر در دو گروه ۶تیمی قرار می‌گیرند.

وی افزود: در ادامه از این دو گروه ۴تیم به مرحله نهایی راه پیدا می‌کنند و بصورت ضربدری با هم به رقابت می‌پردازند تا تیم‌های اول تا سوم مشخص شوند.

سرمربی پاس قم تصریح کرد: تیم پاس در تمام رده‌های سنی موفق به کسب مقام‌های گوناگون شده است که آخرین مقام ما کسب عنوان قهرمانی در لیگ آینده سازان  کشور سال ٩٧بود.

وی افزود: سال گذشته در لیگ برتر بین ٢۶ تیم حاضر با اختلاف اندک نسبت به تیم های بالاتر در رده پنجم قرار گرفتیم اما امسال با همدلی و همکاری بازیکنان و کادر فنی تیم به دنبال کسب مقام قهرمانی لیگ برتر هستیم.

انتهای پیام