استاندار قم:بازنگری در قوانین، راهگشای رفع موانع و حمایت از تولید است
استاندار قم:بازنگری در قوانین، راهگشای رفع موانع و حمایت از تولید است

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از  قم ، بهرام سرمست در جلسه شورای گفت‌وگوی بخش خصوصی و دولت که در سالن کرامت استانداری برگزار شد، اظهار داشت: بسیاری از مطالبات بخش خصوصی در رفع موانع بیمه‌ای منطقی است و باید پیگیری لازم اتخاذ شود. استاندار […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از  قم ، بهرام سرمست در جلسه شورای گفت‌وگوی بخش خصوصی و دولت که در سالن کرامت استانداری برگزار شد، اظهار داشت: بسیاری از مطالبات بخش خصوصی در رفع موانع بیمه‌ای منطقی است و باید پیگیری لازم اتخاذ شود.

استاندار قم افزود: در این راستا استفاده از ابزارهای قانونی برای رفع موانع در تولید و حمایت از بخش خصوصی به‌ویژه در مورد بیمه ضروری است.

وی تصریح کرد: برخی موانع در سطح ملی است و با توجه به شرایط قرمز قم، امکان حضور مسئولان کشوری در استان وجود ندارد و باید با مکاتبات این مسائل را پیگیری کرد.

احیای واحدهای راکد در صدر برنامه‌های اقتصادی استان قم استطبقه مذهبی قم در رعایت پروتکل‌ها پیشتاز بودندرئیس پلیس راهور ‌قم‌: در کاهش تصادفات موفقیت چندانی نداشته‌ایم / افزایش تصادفات موتورسیکلت

سرمست بیان کرد: دستگاه‌های تخصصی نیز باید با نگاه کارشناسی در مسائل بیمه‌ای به ارزیابی مطالبات در رفع موانع بپردازند تا دغدغه‌های فعلی رفع شود و بخش خصوصی بتواند با کمترین موانع به فعالیت اقتصادی بپردازد.

وی خاطرنشان کرد: برخی ابهامات بیمه‌ای در مرحله اول اساس بحث کارشناسی رسمی دادگستری قرار بگیرد و این ابهامات با برگزاری جلسات شفاف شود و اگر به نتیجه نرسیدیم، باید در برخی قوانین بازنگری شود.

استاندار قم گفت: بازنگری در قوانین، راهگشای رفع موانع و حمایت از تولید است و در این راه باید روحیه تعاملی و حمایتگری از تولید داشته باشیم و از هیچ تلاشی نباید دریغ نکنیم.

وی تصریح کرد: در بحث معافیت‌های تأمین اجتماعی و حمایت‌های لازم، هدف باید حفظ واحد صنعتی و تولیدی و اشتغال در مسیر شعار سال باشد، دراین‌باره باید گزارش‌ها دقیق باشد تا بتوان به بهترین شکل، مطالبات را موردتوجه قرارداد.