به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، با توجه به آغاز طرح ساماندهی کارگران ساختمانی و موقت پیرامون میادین شهری، از یکم اردیبهشت ماه ۴۰۰ استقرار کارگران به بلوار پانزده خرداد، تقاطع غیرهمسطح رزمندگان اسلام، ایستگاه ساماندهی کارگران ساختمانی منتقل می‌شود. با اجرای این طرح از استقرار کارگران […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، با توجه به آغاز طرح ساماندهی کارگران ساختمانی و موقت پیرامون میادین شهری، از یکم اردیبهشت ماه ۴۰۰ استقرار کارگران به بلوار پانزده خرداد، تقاطع غیرهمسطح رزمندگان اسلام، ایستگاه ساماندهی کارگران ساختمانی منتقل می‌شود.

با اجرای این طرح از استقرار کارگران در نقاط دیگر شهر جلوگیری می‌شود و کارفرمایان، استادکاران و شهروندان برای بکارگیری کارگران می‌توانند به ایستگاه ساماندهی کارگران ساختمانی مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۶۷۰۰۱۰۷ تماس برقرار کنند.

طرح ساماندهی کارگران ساختمانی در شهر قم با مشارکت استانداری، فرمانداری، نیروی انتظامی، شورای اسلامی، شهرداری، کانون کارگران ساختمانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اداره کل تامین اجتماعی اجرا می‌شود.