جشنواره شمیم ریحان برگزار می شود
جشنواره شمیم ریحان برگزار می شود

جشنواره شمیم ریحان با هدف شناسایی، معرفی و تجلیل از دختران برتر قم در ۱۲ شاخص و برای پنجمین سال متوالی در دهه کرامت و ایام میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) برگزار خواهد شد. بر اساس اساسنامه جشنواره، دختر برتر فعال هنری، دختر برتر فعال فرهنگی، دختر برتر فعال رسانه ای، دختر برتر روستایی، دختر برتر پژوهشگر ، دختر برتر علوم […]

جشنواره شمیم ریحان با هدف شناسایی، معرفی و تجلیل از دختران برتر قم در ۱۲ شاخص و برای پنجمین سال متوالی در دهه کرامت و ایام میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) برگزار خواهد شد.

بر اساس اساسنامه جشنواره، دختر برتر فعال هنری، دختر برتر فعال فرهنگی، دختر برتر فعال رسانه ای، دختر برتر روستایی، دختر برتر پژوهشگر ، دختر برتر علوم قرآنی، دختر برتر بسیجی، دختر برتر فعال جهادگر نیز از دیگر شاخص‌ها به شمار می‌آید.

دختران جوان قم می توانند با رعایت موارد شیوه‌نامه از یکم اردیبهشت الی سی و یکم اردیبهشت سال جاری در این جشنواره شرکت نمایند.

دریافت فرم ثــبـت نـام از طریق پــیــام رســان واتس اپ به شماره ۰۹۳۶۳۸۲۰۱۱۱ و تـکـمـیل و ارسال فرم ثبت نام و مستندهای مورد نیاز به آدرس رایانامه shamimrayhan۰۲۵@gmail.com جهت شرکت در جشنواره ضروری است.

هر متقاضی می تواند فقط در یکی از ۱۲ محور تجلیل در جشنواره ثبت نام کند که آن را باید در فرم ثبت نام دقیقا مشخص نماید.

مهلت ارسال فرم ثبت نام و مدارک از ۱ اردیبهشت تا ۳۱ اردیبهشت است. پس از آن متقاضی ثبت نام حتی با معرفی نامه اداره‌های دولتی پذیرفته نخواهد بود. جشنواره شمیم ریحان ویژه دختران جوان بوده و دارای شرط سنی ۱۶ تا ۳۰ سال می باشد.

انتهای پیام