شکست نماینده قم در لیگ برتر فوتسال امید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری برنا از قم، دور رفت رقابت‌های لیگ برتر فوتسال امید باشگاه‌های کشور در مرحله نیمه نهایی، شنبه شب برگزار شد که در یکی از ۲ بازی برگزار شده در قم، تیم سوهان محمد سیمای قم برابر شهروند ساری مغلوب شد. سوهان محمد سیمای قم […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری برنا از قم، دور رفت رقابت‌های لیگ برتر فوتسال امید باشگاه‌های کشور در مرحله نیمه نهایی، شنبه شب برگزار شد که در یکی از ۲ بازی برگزار شده در قم، تیم سوهان محمد سیمای قم برابر شهروند ساری مغلوب شد.

سوهان محمد سیمای قم که به عنوان تیم دوم گروه خود به نیمه نهایی رسیده بود به مصاف تیم نخست گروه دیگر یعنی شهروند ساری رفت و در دیداری که در سالن شهید حیدریان قم به انجام رسید ۳ بر ۲ برابر حریف خود تن به شکست داد.

در این مسابقه برای تیم سوهان محمد سیمای قم امیرحسین زینلی و محمد ارجمند گلزنی کردند و گل‌های تیم شهروند ساری را محمدحسین ابوالقاسمی، عرفان حسین زاده، سید بهداد شیخ احمدی به ثمر رساندند.

بدین ترتیب مسیر صعود تیم سوهان محمد سیمای قم به دیدار نهایی لیگ برتر امید ناهموار شده است و نماینده فوتسال قم آخرین فرصت خود برای فینالیست شدن را در ساری جستجو می‌کند و برای راهیابی به فینال باید در آن مسابقه شگفتی ساز شود و شهروند را در خانه‌اش شکست دهد.

تیم‌های گیتی پسند اصفهان و استعدادهای درخشان مشهد نیز دیگر تیم‌های مرحله نیمه نهایی هستند که دیدار رفت آن‌ها در مشهد با پیروزی ۴ بر ۳ نماینده مشهد به پایان رسیده است.

بیشتر بخوانید: