گزارشی از بیمه تکمیلی ایثارگران قمی
گزارشی از بیمه تکمیلی ایثارگران قمی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از ایسنا، حجت‌الاسلام حسن هنرمند با بیان اینکه سال گذشته ۳۷ هزار و ۸۷ نفر از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران استان قم تحت پوشش بیمه تکمیلی ایثارگران قرار گرفتند، گفت: همچنین ۱۹ هزار و ۱۵۱ نفر از ایثارگران و خانواده‌های تحت تکفل آنها تحت پوشش بیمه […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از ایسنا، حجت‌الاسلام حسن هنرمند با بیان اینکه سال گذشته ۳۷ هزار و ۸۷ نفر از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران استان قم تحت پوشش بیمه تکمیلی ایثارگران قرار گرفتند، گفت: همچنین ۱۹ هزار و ۱۵۱ نفر از ایثارگران و خانواده‌های تحت تکفل آنها تحت پوشش بیمه همگانی هستند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم افزود: در راستای تسهیل در ارایه خدمت به ایثارگران جلسات متعدد با بیمه دی و خدمات درمانی جهت هماهنگی و تعامل بیشتر برگزار شد. در این مدت بیش از ۵۰ نشست با حضور معاون بهداشت و درمان به عنوان ناظر فنی قرارداد، برگزار شده است.

حجت‌الاسلام هنرمند خاطرنشان کرد: در راستای تسهیل در ارایه خدمات درمانی به منظور حفظ و ارتقای سطح سلامت و تکریم جانبازان و خانواده‌های معظم شهدا پوشش بیمه همگانی و تکمیلی برای جامعه هدف اجرا شده و با مراکز مختلف بهداشتی و درمانی استان قرارداد منعقد شده  است. 
انتهای پیام