به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری برنا از قم، دکتر پرهام در جلسه ستاد پیشگیری، کنترل و مبارزه با کرونا ویروس گفت: به منظور خدمات رسانی به بیماران و مدیریت تخت های بیمارستانی، طرح بستری موقت بیماران کرونایی در بیمارستان های قم راه اندازی شده است. وی افزود: روزانه حدود […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری برنا از قم، دکتر پرهام در جلسه ستاد پیشگیری، کنترل و مبارزه با کرونا ویروس گفت: به منظور خدمات رسانی به بیماران و مدیریت تخت های بیمارستانی، طرح بستری موقت بیماران کرونایی در بیمارستان های قم راه اندازی شده است.

وی افزود: روزانه حدود ۷۰ تا ۸۰ بیمار به بیمارستان های قم مراجعه کرده و طی چند ساعت بستری موقت شده و داروی مورد نیاز را دریافت و سپس به منزل می روند.

پرهام گفت: در حال حاضر بیمارستان های امیرالمومنین(ع)، فرقانی و علی ابن ابیطالب(ع) شامل این طرح شده اند و بیمارستان های امام رضا(ع) و کامکار نیز طی روزهای آینده اقدام به اجرای طرح می کنند.

وی گفت: با اجرای طرح بستری موقت، همشهریانی که مبتلا به بیماری کرونا شده و نیاز به دریافت داروهای مورد نیاز را دارند، به بیمارستان مراجعه و طی چند ساعت دارو را دریافت و سپس به منزل می روند.