پاس قم در لیگ برتر کشور صدر نشین شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،محسن فارسی سرپرست هیئت کاراته قم گفت: کاراته قم در فصل جاری لیگ‌های کشوری صاحب ۲ تیم در سوپر لیگ و لیگ برتر کاراته مردان کشور است که تیم انقلاب قم در سور لیگ حضور دارد و تیم پاس نیز در […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،محسن فارسی سرپرست هیئت کاراته قم گفت: کاراته قم در فصل جاری لیگ‌های کشوری صاحب ۲ تیم در سوپر لیگ و لیگ برتر کاراته مردان کشور است که تیم انقلاب قم در سور لیگ حضور دارد و تیم پاس نیز در لیگ برتر شرکت کرده است.

سرپرست هیئت کاراته قم افزود: کاراته کا‌های قمی فصل جدید لیگ برتر کاراته را با ۲ پیروزی آغاز کردند و در صدر گروه چهارم این مسابقات قرار گرفتند به طوری که تیم کاراته پاس قم در دور اول لیگ برتر با اقتدار در دیدار‌های خود به برتری رسید و نشان داد تیمی مدعی است.

فارسی بیان کرد: در سوپر لیگ کاراته نیز پیش از این تیم کاراته انقلاب به مصاف حریف خود رفته بود و با نتیجه ۲۳ بر ۷ مقابل تیم پاس ناجا شکست خورد. همچنین دیدار این تیم برابر وین تک به زمان دیگری موکول شد.

او عنوان کرد:تیم پاس قم در نخستین دیدار خود در این دور از رقابت‌ها برابر تیم عقاب گرین بروجرد ۲۳ بر یک به پیروزی رسید و سپس به دیدار تیم شوتوکان FSK ایران رفت و ۱۹ بر ۶ حریف خود را شکست داد و صدرنشین شد.

سرپرست هیئت کاراته قم با اشاره به وضعیت مدیریتی هیئت کاراته استان قم تصریح کرد: هیئت کاراته استان قم منتظر برگزاری مجمع انتخاباتی است و پس از تعیین رئیس این هیئت، امور آن طبق روال گذشته پیش می‌رود، اما هدف ما این است که در دوران سرپرستی، توقفی در فعالیت‌های معمول هیئت کاراته رخ ندهد.