به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،محسن فارسی سرپرست هیئت کاراته قم گفت: کاراته قم در فصل جاری لیگ‌های کشوری صاحب ۲ تیم در سوپر لیگ و لیگ برتر کاراته مردان کشور است که تیم انقلاب قم در سور لیگ حضور دارد و تیم پاس نیز در […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،محسن فارسی سرپرست هیئت کاراته قم گفت: کاراته قم در فصل جاری لیگ‌های کشوری صاحب ۲ تیم در سوپر لیگ و لیگ برتر کاراته مردان کشور است که تیم انقلاب قم در سور لیگ حضور دارد و تیم پاس نیز در لیگ برتر شرکت کرده است.

سرپرست هیئت کاراته قم افزود: کاراته کا‌های قمی فصل جدید لیگ برتر کاراته را با ۲ پیروزی آغاز کردند و در صدر گروه چهارم این مسابقات قرار گرفتند به طوری که تیم کاراته پاس قم در دور اول لیگ برتر با اقتدار در دیدار‌های خود به برتری رسید و نشان داد تیمی مدعی است.

فارسی بیان کرد: در سوپر لیگ کاراته نیز پیش از این تیم کاراته انقلاب به مصاف حریف خود رفته بود و با نتیجه ۲۳ بر ۷ مقابل تیم پاس ناجا شکست خورد. همچنین دیدار این تیم برابر وین تک به زمان دیگری موکول شد.

او عنوان کرد:تیم پاس قم در نخستین دیدار خود در این دور از رقابت‌ها برابر تیم عقاب گرین بروجرد ۲۳ بر یک به پیروزی رسید و سپس به دیدار تیم شوتوکان FSK ایران رفت و ۱۹ بر ۶ حریف خود را شکست داد و صدرنشین شد.

سرپرست هیئت کاراته قم با اشاره به وضعیت مدیریتی هیئت کاراته استان قم تصریح کرد: هیئت کاراته استان قم منتظر برگزاری مجمع انتخاباتی است و پس از تعیین رئیس این هیئت، امور آن طبق روال گذشته پیش می‌رود، اما هدف ما این است که در دوران سرپرستی، توقفی در فعالیت‌های معمول هیئت کاراته رخ ندهد.